Przejdź do treści

All Slim Duo – Opinie, Efekty, Skład, Cena i Gdzie Kupić?

tabletki All Slim Duo opinie oraz efekty i skład i ulotka w tym skutki uboczne suplementu

Tabletki na odchudzanie o nazwie All Slim Duo to mało znany suplement diety, który dostępny jest w Polsce już od dość długiego czasu. W tym artykule preparat ten został wyczerpująco zrecenzowany, by móc ujawnić dość istotne informacje dotyczących takich kwestii jak ogólny skład produktu, ewentualne efekty jego suplementacji a także podsumowanie opinii, które zwykle dostępne są na różnego rodzaju serwisach internetowych, blogach czy też portalach społecznościowych a nawet na forach dyskusyjnych, najczęściej na forum Kafeteria ale i wielu innych. Innymi, niemniej istotnymi informacjami zawartych w tym artykule są również szczegóły dotyczące odpowiedniego dawkowania a także ewentualnych skutków ubocznych oraz ceny i możliwości jego zakupu. Czy suplement All Slim Duo jest skuteczny na odchudzanie i warto go kupić? Już teraz zapraszamy do zapoznania się z tą publikacją jeszcze przed zakupem recenzowanego środka.


Ranking Tabletek na Odchudzanie - Lipiec 2020r

Ostatnia aktualizacja rankingu: 05.06.2023

Skład All Slim Duo

Omawiane tabletki na odchudzanie mają składać się z bezpiecznych i naturalnych składników. Czy tak jest? Warto już teraz zapoznać się ze szczegółowym składem, który powinien być dostępny w ulotce. W przypadku tej recenzji pozwoliliśmy na przedstawienie ogólnego składu poniżej z którego składa się ten preparat. W składzie powinniśmy znaleźć:

 • Fukoksantynę – naturalnie występujący w glonach barwnik, którego rolą ma być redukcja tkanki tłuszczowej. Co ciekawe ma mieć również właściwości pozwalające na przyspieszanie spalania tłuszczu oraz stymulację procesu termogenezy.
 • Synefrynę – składnik, który obecny jest zwykle w owocach gorzkiej pomarańczy. Jest to tzw. termogenik, który ma przyczyniać się do uwalniania ciepła co miałoby skutkować zwiększaniem wydatku energetycznego oraz przyspieszaniem tempa metabolizmu. Synefryna ma mieć działania zbliżone do efedryny.
 • Kofeinę – dość znany składnik ze swych pobudzających właściwości. Zwykle występuje w ziarnach kawowca oraz guarany. Tak jak poprzedni składnik, również i kofeina ma wykazywać działania termogeniczne.
 • Kapsacyinę – najczęściej obecna w ostrych przyprawach takich jak np. pieprz cayenne czy też papryczki jalapeno. Ma podnosić odporność a także wykazywać działania przeciwbólowe. Również i ten składnik charakteryzuje się działaniami termogenicznymi.
 • Kwas chlorogenowy (CGA) – ma charakteryzować się działaniami zmniejszającymi wchłanialność cukrów oraz przyspieszać metabolizm. Składnik ten uznawany jest też za naturalny antyoksydant, który ma wspomagać oczyszczanie organizmu z toksyn i produktów ubocznych przemiany materii.
 • Chitosan – Jego działanie ma polegać na wiązaniu tłuszczów w przewodzie pokarmowym co miałoby prowadzić do zmniejszania ich wchłaniania.
 • Ekstrakt z mniszka lekarskiego – Źródło cennych witamin i minerałów. Ma wykazywać działania żółciopędne a także przyspieszać proces trawienia tłuszczów.
 • Gurmar – ma przyczyniać się do blokowania receptora słodkiego smaku.

Skład omawianego suplementu może zawierać niebezpieczne alergeny, dlatego w przypadku wątpliwości zaleca się konsultację z lekarzem lub farmaceutą.

Efekty All Slim Duo

Producent recenzowanego preparatu obiecuje pewne efekty z których przyszli nabywcy powinni być zadowolenie, jednak efekty te nie zostały jeszcze wiarygodnie potwierdzone, dlatego informacje na temat jego skutecznych działań warto jest przyjąć z dość dużym dystansem. Omawiany suplement ma wspomóc proces odchudzania poprzez swoje działania, takie jak:

 • Wspieranie procesu redukcji tkanki tłuszczowej.
 • Działania wspomagające proces spalania kalorii.
 • Zmniejszenie poziomu „złego” cholesterolu LDL.
 • Działania skutkujące przypływem dodatkowej energii.
 • Przyspieszenie tempa metabolizmu.
 • Poprawa pracy wątroby.

Jak można zauważyć, działania tego suplementu mają również charakter wielopłaszczyznowy, jednak warto pamiętać iż wymienione wcześniej działania jak i opublikowane informacje tej kwestii na stronie producenta nie zostały zadowalająco potwierdzone, dlatego też zaleca się przyjmowanie takich informacji z dystansem.

Opinie All Slim Duo

Omawiany suplement diety przeznaczony na odchudzanie dostępny jest od dość długiego czasu, dlatego też zebranie opinii na jego temat nie powinno być problemem. W chwili publikacji tej recenzji niestety wiele opinii o suplemencie All Slim Duo jest negatywnych. Wiele osób wypowiadających się nie jest zadowolonych z działania tego preparatu a także z wielu innych powodów, głównie też ze względu na wysoką cenę, słabą jakość wykonania produktu a także nieprzyjemny posmak i brak zadowalających rezultatów po suplementacji. Oczywiście wiele z tych wypowiedzi jest dostępnych w internecie na forach dyskusyjnych ale także blogach i portalach społecznościowych. Oczywiście warto zachować rozsądek i skupić się wyłącznie na wiarygodnych i obiektywnych opiniach.

Skutki uboczne All Slim Duo

Recenzowany suplement teoretycznie ma być bezpieczny, jednak nieprawidłowa suplementacja niezgodna z zaleceniami opublikowanymi w ulotce może spowodować nieprzyjemne dolegliwości, nawet zagrażające zdrowiu lub życiu, dlatego zalecana jest także konsultacja z lekarzem lub farmaceutą w przypadku wątpliwości. Warto pamiętać, iż suplement ten przeznaczony jest dla osób dorosłych, dlatego niezalecane jest stosowanie go przez dzieci. Nie zaleca się również stosowania go przez kobiety będące w okresie ciąży lub też karmienia piersią.

Dawkowanie All Slim Duo

Suplementacja tego preparatu powinna nie stanowić wielkich problemów, jako iż jest on dostępny w postaci kapsułek. Zaleca się przyjmowanie 2 tabletek dziennie przyjmowanych o różnych porach. Warto pamiętać, iż każdą z kapsułek należy popijać czystą szklanką wody.

Cena All Slim Duo

Produkt ten dostępny jest w kilku wariantach cenowych, różniących się ilością kapsułęk. Najtańszy pakiet kosztuje 94 zł i zawiera 30 kapsułek, opakowanie zawierające 60 kapsułek dostępne jest w cenie 144 zł, natomiast w cenie 254 zł dostępnych jest 120 kapsułek. Warto pamiętać, iż 30 kapsułek starczy zaledwie na 15 dni, dlatego też koszt tego suplementu uznawany jest przez społeczność za dość wysoki i nieopłacalny.

Gdzie kupić All Slim Duo

Preparat ten dostępny jest bez recepty, jednak nie możliwe jest nabycie go w aptekach również tych internetowych. Jego zakup odbywa się wyłącznie na oficjalnej stronie producenta z którego powinniśmy otrzymać po kilku dniach oryginalny produkt. Warto pamiętać iż w obecnej chwili suplement All Slim Duo zawiera wiele negatywnych opinii, dlatego też jego zakup może okazać się ryzykowny. Warto zainteresować się innym preparatem o potwierdzonych przez społeczność właściwościach.

Co na odchudzanie zamiast All Slim Duo?

efekty slimetrol opinie cena składJest wiele zamienników, jednak polecamy w tej chwili jedyny, sprawdzony suplement na odchudzanie o nazwie Slimetrol, o którym pisaliśmy już tutaj na łamach tego serwisu. Slimetrol to ciekawy produkt na odchudzanie, w ostatnim czasie jest on bardzo popularny i najlepiej opiniowany w internecie. Jego głównym składnikiem jest sinetrol, a także kofeina oraz wyciąg z guarany a także zielonej herbaty. Slimetrol niewiele kosztuje i jest pozytywnie opiniowany przez społeczność, lepiej niż All Slim Duo. Więcej o jego działaniu oraz możliwość oryginalnego zakupu jest pod poniższym przyciskiem.

Sprawdź ofertę SLIMETROL na oficjalnej stronie producenta

2 komentarze do “All Slim Duo – Opinie, Efekty, Skład, Cena i Gdzie Kupić?”

 1. Daję tylko jedną gwiazdkę za słabą skuteczność i wysoką cenę. Jak dla mnie nie opłaca się go brać przynajmniej do chwili, póki preparat ten nie zacznie być skuteczny jak trzeba. Miałam schudnąć za jego pomocą 7 kilogramów a w praktyce nie schudłam nawet kilograma, dlatego jestem niezadowolona i nie ma sensu czegoś takiego brać. Śmieszne jest też to, że myślałam, że jestem odosobnionym przypadkiem a gdy sprawdziłam w internecie opinie o slim duo to okazało się, że wiele innych osób też nie doznało zadowalających efektów, także wniosek jest prosty. Niema co tracić kasy na ten preparat. Kupiłam ostatnio inne tabletki na odchudzanie Slimetrol, bo poznając opinie o all slim duo ktoś polecił mi go, także przetestuję i się okaże czy będzie dobry, ale jego opinie bardzo przekonują.

 2. Skonsultowałam się z lekarzem jeżeli chodzi o działanie, skuteczność i bezpieczeństwo środka All Slim Duo i dowiedziałam się od niego, iż ten preparat nie przyniósłby zadowalających efektów. Powodem ma być dość słaby skład tego środka. Z początku myślałam, że to dobry produkt, który warto kupić ale z tego co widzę to nawet na różnych stronach odradzają jego stosowanie, także opinie internautów jak i opinia lekarza ma dość spore znaczenie, dlatego też zrezygnowałam z jego zakupu na rzecz Slimberry który kupiłam niedawno i ma wiele fajnych recenzji w sieci jak i wypowiedzi osób, które już go mają 🙂 Dam znać jak poszło tutaj, myślę że moja opinia się przyda komuś.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.