Amortyzen – Opinie i analiza produktu na stawy

Amortyzen – produkt, który ma skutecznie niwelować bóle stawów i pleców. To pomogłoby tysiącom Niemców. Liczba osób dotkniętych tym problemem rośnie z każdym dniem. Bóle i ograniczenia w układzie mięśniowo-szkieletowym stały się naprawdę powszechną chorobą, na którą cierpi coraz więcej młodych ludzi.

Stosując ten nowy rodzaj kremu, dolegliwości znikają w ciągu 10 dni. Dla nas był to wystarczający powód, aby przyjrzeć się bliżej Amortyzenowi. W poniższym artykule znajdziecie naszą ocenę oraz dalsze informacje na temat kremu.

Co to jest Amortyzen?

Amortyzen to krem sprzedawany pod nazwą Amortyzen, który ma skutecznie pomagać w bólach pleców i stawów. Według producenta, objawy mogą być złagodzone w ciągu 10 dni regularnego stosowania. Ale nie tylko. Według reklam, nawet interwencje chirurgiczne mogą być uniknięte z tym kremem. Lista obiecanych efektów jest bardzo długa:

 • zapobiega się dalszemu niszczeniu i ścieraniu chrząstki
 • ból i obrzęk są złagodzone
 • optymalizuje się krążenie krwi w dotkniętej tkance
 • pozytywny wpływ na płyn maziowy
 • metabolizm jest ustabilizowany

Test Amortyzen

Obietnice producenta dotyczące działania kremu zaciekawiły nas. Aby je zweryfikować, postanowiliśmy przeprowadzić test Amortyzen. W celu przeprowadzenia testu w rzeczywistych warunkach, poprosiliśmy ochotnika, aby przetestował dla nas krem.

Marie ma 45 lat i od pewnego czasu cierpi na umiarkowane lub silne bóle stawów. Doradziliśmy naszej testerce, aby nakładała krem trzy razy dziennie na miejsca dotknięte chorobą i wmasowywała go okrężnymi ruchami. Niestety producent nie podaje żadnych bardziej szczegółowych informacji na temat sposobu stosowania produktu.

Podczas fazy testowej, w regularnych odstępach czasu konsultowaliśmy się z naszym testerem. Marie nie zauważyła jednak żadnej poprawy w zakresie bólu stawów i była rozczarowana wynikami. W naszym badaniu nie byliśmy zatem w stanie określić żadnego wpływu Amortyzenu.

Niestety, nasz test musieliśmy zakończyć z wynikiem negatywnym, choć liczyliśmy na efekt zgodny z obietnicami producenta. Wówczas poleciliśmy naszym testerom alternatywny produkt o nazwie Mobilo Forte. Wcześniej porównywaliśmy go z Amortyzenem. Dzięki zawartemu w produkcie mentolowi uzyskuje się wyraźny efekt pobudzenia krążenia i chłodzenia.

Po negatywnym wyniku naszego testu, przyjrzeliśmy się bliżej stronom sprzedażowym. Na jednej z tych stron znaleźliśmy opinię eksperta, niejakiego Alexandra Gösebrechta. Mężczyzna jest podobno specjalistą w dziedzinie artrologii i naturopatą. W swoim raporcie produktarz pisze, że Amortyzen jest jedynym środkiem, który niezawodnie pomaga przy problemach ze stawami.

Przy bliższym zapoznaniu się z tekstem zauważyliśmy kilka zwrotów, które pozwalają przypuszczać, że tekst został przetłumaczony maszynowo z innego języka na niemiecki. Przykładem może być zdanie: “Przyjmowanie Amortyzenu gwarantuje Ci ulgę w bólu stawów tylko przez 1 kurs”. Oprócz złego niemieckiego, produktarz pisze tu o jednym spożyciu. Krem jest jednak przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego. To sprawiło, że staliśmy się trochę podejrzliwi.

W naszych dalszych badaniach, nie udało nam się również znaleźć żadnych informacji na temat produktarza o nazwie Alexander Gösebrecht. Udało nam się jednak znaleźć użyte zdjęcie w bazie danych obrazów. Raport rzekomego produktarza na stronie sprzedaży Amortyzen jest zatem niczym więcej niż darmowym wynalazkiem producenta mającym na celu wprowadzenie w błąd niczego nie podejrzewających klientów.

Następnie przyjrzeliśmy się bliżej referencjom zadowolonych klientów na stronach sprzedaży Amortyzen. Wszyscy użytkownicy są bardzo zadowoleni z działania kremu i chwalą sobie szybki efekt.

Zauważyliśmy też wyboiste sformułowania w tych tekstach. Niektóre zdania mają tylko ograniczony sens. Byliśmy jednak o wiele bardziej zaskoczeni, gdy w bazie zdjęć znaleźliśmy również zdjęcia rzekomych klientów.

Opinie o Amortyzen

Do tej pory udało nam się znaleźć jedynie bezczelne kłamstwa i fałszerstwa. Ale czy są jacyś prawdziwi klienci, którzy mają już autentyczne doświadczenia z Amortyzen? Zbadaliśmy tę kwestię i rzeczywiście znaleźliśmy referencje od prawdziwych użytkowników.

Całkowicie rozczarowany, jeden z klientów donosi o swoim doświadczeniu z Amortyzen. Nawet po długim, kilkutygodniowym okresie stosowania, mężczyzna ten nie widział żadnej poprawy w swoich bólach stawów.

Inna pani, która zamówiła krem na ból pleców, musiała przestać go używać. Wystąpiła u niej silna wysypka skórna, która musiała być leczona przez produktarza.

Inny klient skrytykował zapach i konsystencję kremu. Ze względu na silny i nieprzyjemny zapach, nie był w stanie stosować Amortyzenu codziennie.

Przed zakupem produktu lub produktu, większość konsumentów poszukuje informacji na stronie internetowej Stiftung Warentest. Tutaj można znaleźć liczne raporty z badań różnych produktów. Zajrzeliśmy również na stronę internetową niezależnej organizacji konsumenckiej. Nie znaleźliśmy jednak żadnych informacji o tym, że Amortyzen został przetestowany i oceniony przez Stiftung Warentest.

Stosowanie Amortyzen

Producent zaleca jedynie nałożenie niewielkiej ilości kremu cienką warstwą na zmienione chorobowo miejsce. Krem należy również wmasować w skórę okrężnymi ruchami. Ponadto, zaleca się stosowanie dwa do trzech razy dziennie. Aby osiągnąć skuteczny efekt, Amortyzen powinien być stosowany przez okres 21 do 40 dni.

Efekty Amortyzen

Przy codziennym i regularnym stosowaniu producent obiecuje efekt Amortyzen w ciągu 10 dni. W tym czasie ból, obrzęk i zaczerwienienie powinny być skutecznie leczone i łagodzone. W celu całkowitej odbudowy tkanki chrzęstnej i stawów konieczny jest kurs leczenia trwający od 30 do 45 dni.

Skład Amortyzen

Amortyzen składnikiMówi się, że krem zawiera tylko składniki aktywne, które zostały przetestowane przez ekspertów i które również mają uzupełniające się działanie na siebie. W ten sposób ulga zostaje zintensyfikowana i skuteczna. Niestety, na stronach sprzedażowych znajdują się różne informacje na temat składników aktywnych kremu. Na przykład, wymienione są następujące składniki produktu Amortyzen:

 • Olej z wątroby rekina
 • Wyciąg z liści komosy
 • Glukozamina
 • Chondroityna
 • Ekstrakt z propolisu
 • Olejek z sosny morskiej

Olej z wątroby rekina: Ten aktywny składnik jest powiedział, aby wyeliminować stan zapalny i jednocześnie zmniejszyć odczucia bólowe. Mówi się również, że poprawia mobilność poprzez dostarczanie chrząstce ważnych składników odżywczych.

Ekstrakt z liści prawdziwego comfrey: Comfrey jako roślina lecznicza służy do poprawy regeneracji tkanki i masy chrząstki. Ponadto optymalizuje się krążenie krwi. W ten sposób można wzmocnić strukturę kości, ścięgien i więzadeł.

Glukozamina: Ważny składnik płynu maziowego. Uzyskuje się go z muszli skorupiaków. Ten aktywny składnik może regenerować uszkodzone stawy i zapobiegać dalszej degradacji tkanki chrzęstnej. Ten składnik sam w sobie powinien mieć wpływ na Amortyzen.

Chondroityna: Ten składnik jest pozyskiwany z kości i chrząstek zwierząt i stymuluje regenerację tkanki chrzęstnej. Sprzyja również poprawie krążenia krwi.

Wyciąg z propolisu: Znany również jako żywica pszczela, ten aktywny składnik ma działanie przeciwbólowe i przeciwzapalne. Ponadto, w ten sposób można poprawić metabolizm w organizmie.

Olej z sosny morskiej: Ten specjalny olej zawarty w Amortyzen ma aktywujący wpływ na krążenie krwi. Dodatkowo można w ten sposób zlikwidować zaczerwienienia, stany zapalne i obrzęki. Ten aktywny składnik może również zoptymalizować ruchomość stawów.

Skutki uboczne Amortyzen

Producentowi nie są znane żadne skutki uboczne stosowania produktu Amortyzen. Jednakże, czytaliśmy o niektórych klientów, którzy cierpieli z powodu zaczerwienienia lub podrażnienia skóry po użyciu kremu. Ponieważ krem zawiera skorupy skorupiaków, jego stosowanie wiąże się z ryzykiem, szczególnie dla osób z alergią na nie.

Zasadniczo nie należy stosować tego produktu, jeśli występuje alergia lub nadwrażliwość na co najmniej jeden składnik aktywny. Jeśli wystąpią działania niepożądane lub interakcje z innymi produktami, należy natychmiast przerwać stosowanie produktu Amortyzen i skonsultować się z produktarzem.

Gdzie kupić Amortyzen?

Kup AmortyzenPodczas naszych badań, byliśmy w stanie znaleźć krem sporadycznie na eBay i w niektórych sklepach internetowych. Produkt nie jest jednak oferowany na platformie handlowej Amazon. To samo dotyczy lokalnych aptek lub aptek internetowych. Amortyzen można zawsze kupić lub zamówić na stronach sprzedaży producenta.

Cena Amortyzen

Producent sprzedaje swój produkt w cenie Amortyzen 39,00 euro. Jest to podobno specjalna cena promocyjna, która jest dostępna tylko przez pewien okres czasu. W oryginale krem kosztowałby 78,00 euro. Jednak przez cały okres badań mogliśmy zamówić krem po reklamowanej cenie.

Najczęściej zadawane pytania

Czy Ty również cierpisz na stałe lub nawracające bóle stawów lub pleców? Wiesz więc, jak stresujące może to być dla codziennego życia. Chcesz szybko działającego preparatu, który może złagodzić ból i zwiększyć mobilność. Czy znajdziesz tę pomoc w kremie Amortyzen, dowiesz się czytając poniższe pytania i odpowiedzi.

Nie ma informacji od producenta, że niektóre osoby nie powinny stosować kremu. Na stronie sprzedażowej jest nawet informacja, że Amortyzen może być stosowany nawet w przypadku alergii na inne preparaty.

Uważamy to oświadczenie producenta za bardzo niedbałe. Szczególnie osoby z alergią na skorupiaki mogą odczuwać poważne skutki uboczne podczas stosowania produktu. Wegetarianie i weganie również nie mogą używać kremu, ponieważ składa się on z produktów pochodzenia zwierzęcego.

Niestety, nie ma informacji na stronach sprzedaży kremu Amortyzen, że klienci mogą skontaktować się z obsługą klienta w przypadku ewentualnych pytań lub problemów. Nie ma też żadnego odcisku, który pozwoliłby na wyciągnięcie wniosków na temat producenta.

Gdzie kupić Amortyzen?

Klienci, którzy chcą zamówić krem poprzez stronę sprzedażową producenta muszą wypełnić odpowiedni formularz. W tym formularzu wpisuje się kraj, nazwisko i numer telefonu. Po wysłaniu formularza oddzwoni do Państwa pracownik. Osoba ta przyjmuje zamówienie klienta. Na podstawie naszych doświadczeń nie uważamy tego typu procesu zamawiania za szczególnie godny zaufania.

Analiza Amortyzen

Jako osoby cierpiące na bóle pleców i stawów wiedzą Państwo nie tylko, jak bolesne mogą być te dolegliwości, ale przede wszystkim jak bardzo utrudniają one codzienne życie. Szybka i przede wszystkim skuteczna pomoc może nie tylko przynieść ulgę i ukojenie, ale przede wszystkim przywrócić odrobinę jakości życia. Niestety, nie znajdziesz tej pomocy w Amortyzenie.

Producent sprzedaje krem z twierdzeniem, że ból i dyskomfort zostaną złagodzone w ciągu 10 dni. W naszym teście nie udało nam się znaleźć tego obiecanego efektu. I wielu innych użytkowników doszło do tego samego wniosku. Nieskuteczny produkt sprzedawany jest po zbyt wysokiej cenie, co może również powodować skutki uboczne i interakcje.

Co gorsza, klient musi zamówić produkt poprzez wątpliwy proces zamawiania i nie ma nawet możliwości skontaktowania się z obsługą klienta. Dlatego nie możemy polecić naszym czytelnikom kremu Amortyzen i stanowczo odradzamy jego zakup.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.