Przejdź do treści

Be Slim 3 – Opinie, Efekty, Skład, Cena i Gdzie Kupić?

efekty Be Slim 3 gdzie kupić suplement na odchudzanie cena ulotka bez recepty

Na polskim rynku istnieje wiele różnego rodzaju preparatów, które m.in. przeznaczone na odchudzanie. Jednym z nich jest suplement na odchudzanie Be Slim 3, który w Polsce zadebiutował już kilka lat temu i co ciekawe wychodzi od tego samego producenta co 2 Be Slim. W tej recenzji dowiesz się m.in. o efektach omawianego preparatu, skład a także opinie zazwyczaj których źródłem są fora dyskusyjne, portale społecznościowe a także blogi i z wielu innych serwisów internetowych. W tej publikacji poznamy także informacje o ewentualnych skutkach ubocznych oraz odpowiednie dawkowanie suplementu a także jego koszt zakupu oraz informacje gdzie kupić omawiany preparat. Oczywiście w tej recenzji omówione są inne dość istotne informacje, możliwe do odnalezienia także w internecie oraz na oficjalnej stronie producenta. Warto również wiedzieć, że suplement ten dzieli się na 3 rodzaje tabletek dostępnych w produkcie, które to odpowiedzialne są za pewne fazy takie jak fazę pierwszą – poranną, fazę drugą – popołudniową oraz fazę trzecią – wieczorną. Czy preparat Be Slim 3 jest skutecznym suplementem na odchudzanie? Warto już teraz zapoznać się z naszą publikacją w której omówiliśmy ten produkt i dowiedzieć się więcej na jego temat.


Ranking Tabletek na Odchudzanie - Lipiec 2020r

Ostatnia aktualizacja rankingu: 05.06.2023

Skład Be Slim 3

Zazwyczaj przed zakupem środka m.in. na odchudzanie zaleca się zapoznanie z jego składem, ponieważ w ten sposób zmniejszamy ryzyko na nieświadomy zakup preparatu. Warto również pamiętać, by w przypadku wątpliwości co do składu suplementu, zaleca się konsultację z lekarzem lub farmaceutą. Omawiany preparat może zawierać alergeny niebezpieczne dla pewnej grupy osób.
W chwili obecnej skład omawianego preparatu dla określonych faz brzmi następująco.

Porcja poranna – faza pierwsza (biała tabletka) składająca się z:

 • Wyciągu z korzenia mniszka lekarskiego.
 • Wyciągu z nasion ostropestu plamistego.
 • Wyciągu z liści karczocha.
 • Wyciągu z liści mięty pieprzowej.
 • Wyciągu z koszenia goryczki.

Porcji popołudniowa – faza druga (czerwona tabletka) składająca się z:

 • Wyciągu gorzkiej pomarańczy.
 • Wyciągu z guarany.
 • Wyciągu z kawy – Coffe arabica.
 • Wyciągu z zielonej kawy.
 • Wyciągu z morszczynu pęcherzykowatego.
 • Wyciągu z liści zielonej herbaty.
 • Wyciągu z korzenia pietruszki.

Porcja wieczorna – faza trzecia (niebeska tabletka) składająca się z:

 • Wyciągu z liści morwy białej.
 • Wyciągu z nasion fasoli.
 • Wyciągu z liści Gynema Sylvestris.
 • Wyciągu z kory cynamonu cejlońskiego.
 • Wyciągu z owoców opuncji.
 • Wyciągu z liści senesu.
 • Chromu.

Czy powyższy skład omawianych tabletek charakteryzuje się wysoką skutecznością? By przekonać się o tym jeszcze przed zakupem omawianego suplementu warto zapoznać się z opiniami.

Opinie Be Slim 3

Jako, iż omawiany suplement swój debiut miał dość dawno, nie było problemu z odnalezieniem opinii na jego temat z różnych okresów. W tym przypadku jako, iż chcielibyśmy poznać jego skuteczność na ten moment, skupiliśmy się głównie na ostatnio opublikowanych wypowiedział. Niestety w chwili obecnej większość najnowszych opinii dotyczących suplementu Be Slim 3 jest negatywnych. Ten stan rzeczy oparty jest głównie o 3 powody. Pierwszy to brak zadowalającej skuteczności. Drugim jest trudny kontakt z dystrybutorem tego preparatu. Trzecim jest mała ilość tabletek wystarczających na zbyt krótki okres suplementacji. Oczywiście istnieje wiele innych argumentów kryjącymi się w wypowiedziach osób, dlatego też aby nie wymieniać ich wszystkich w tej publikacji polecamy zapoznać się z nimi osobiście w sieci, na różnego stronach internetowych.

Efekty Be Slim 3

Wiemy już, że w obecnej chwili wiele osób nie jest zadowolonych z działania suplementu, jednak warto zapoznać się z jego efektami postawionymi przez producenta. Jako, iż jest to trójfazowy podział tabletek, każdy z nich ma określone swoje cele. Biała tabletka (pierwsza faza – poranna) ma usprawniać przebieg procesów trawiennych. Czerwona tabletka (druga faza – południowa) ma wspomóc metabolizm a także utrzymanie odpowiedniej masy ciała. Niebieska tabletka (trzecia faza – wieczorna) ma wspierać wydalanie wody przez nerki oraz pomóc zmniejszyć apetyt na zbędne posiłki.

Skutki uboczne Be Slim 3

W internetowych opiniach w obecnej chwili nie znaleziono danych o ewentualnych skutkach ubocznych, które miały by być niebezpieczne. Jednak zaleca się konsultację z lekarzem lub farmaceutą w przypadku wątpliwości co do omawianego suplementu. Warto pamiętać, że jest to preparat przeznaczony wyłącznie dla osób dorosłych, dlatego też jego stosowanie nie może przebiegać przez dzieci oraz co również warto wiedzieć, przez kobiety w okresie ciąży i karmienia piersią. Nie zaleca się przyjmowania go także po upływie terminu.

Dawkowanie Be Slim 3

Z uwagi na dość oryginalny sposób suplementacji (mowa o trójfazowym podziale) jego dawkowanie jest dość szczegółowo wyznaczone w poniższy sposób.

 • 1 biała tabletka (pierwszej fazy) podczas śniadania, rano.
 • 1 czerwona tabletka (drugiej fazy) podczas obiadu, w południe.
 • 1 niebieska tabletka (trzeciej fazy) podczas kolacji, wieczorem.

Można więc podsumować, iż zaleca się dawkowanie 3 różnych kapsułek tego suplementu dziennie. Omawianych tabletek nie zaleca się stosować jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplement powinien być przechowywany w suchym i zacienionym miejscu niedostępnym dla dzieci.

Cena Be Slim 3

Koszt omawianego preparatu wynosi 13,99 zł. Jest to dość atrakcyjna cena, jednak z uwagi na jego nieprzychylne w większości przypadków wypowiedzi, jego zakup może okazać się bezsensowny ze względu na prawdopodobnie słabą skuteczność.

Gdzie kupić Be Slim 3

Omawiany preparat nie wymaga recepty, jednak w tej chwili jego sprzedaż została wstrzymana. Niestety nie znamy szczegółów na jak długo. Jego zakup odbywał się głównie w aptekach internetowych.

Co na odchudzanie zamiast Be Slim 3?

efekty slimetrol opinie cena składJest wiele zamienników, jednak polecamy w tej chwili jedyny, sprawdzony suplement na odchudzanie o nazwie Slimetrol, o którym pisaliśmy już tutaj na łamach tego serwisu. Slimetrol to ciekawy produkt na odchudzanie, w ostatnim czasie jest on bardzo popularny i najlepiej opiniowany w internecie. Jego głównym składnikiem jest sinetrol, a także kofeina oraz wyciąg z guarany a także zielonej herbaty. Slimetrol niewiele kosztuje i jest pozytywnie opiniowany przez społeczność, lepiej niż Be Slim 3. Więcej o jego działaniu oraz możliwość oryginalnego zakupu jest pod poniższym przyciskiem.

Sprawdź ofertę SLIMETROL na oficjalnej stronie producenta

1 komentarz do “Be Slim 3 – Opinie, Efekty, Skład, Cena i Gdzie Kupić?”

 1. Stosował ktoś te tabletki na odchudzanie? Są one skuteczne? Sprawdzałam ostatnio w internecie opinie o Be Slim 3 i wiele z nich nie jest miłych, dlatego waham się czy wziąć ten suplement, czy jednak odpuścić i wybrać coś lepszego czy też ewentualnie jakąś bardzo dobrą dietę. Nigdy wcześniej nie brałam tego typu tabletek, jest to coś nowego dla mnie, dlatego miło by było, gdybym otrzymała ciekawą i wartościową odpowiedź. Skład brzmi ciekawie, tak samo efekty ale cena jest już dość spora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.