Przejdź do treści

Berrator – Opinie, Efekty, Skład, Cena i Gdzie Kupić?

efekty Berrator cena oraz opinie forum i dawkowanie skutki uboczne gdzie kupić

Nie od dziś wiadomo, że odchudzanie to dość skomplikowany i długoterminowy proces. Na rynku istnieje wiele suplementów, które mają za zadanie wspomóc spalanie tłuszczu, a więc odchudzić się. Jednym z nich jest Berrator, który dostępny jest na naszym rynku już od długiego czasu, jednak nie cieszy się on popularnością. Dlaczego tak jest? Poznajmy najpierw jego charakterystykę, być może odpowiedź na pytanie znajdzie się wśród omówionych kwestii w tej recenzji.


Ranking Tabletek na Odchudzanie - Lipiec 2020r

Ostatnia aktualizacja rankingu: 05.06.2023

Skład Berrator

Suplement ten brzmi dość ciekawie, tajemniczo a czy jego skład również taki jest? Na szczęście producent nie kryje zawartości swojego suplementu, dlatego też opublikował na stronie ulotkę z której można dowiedzieć się niemało informacji na temat jego składu:

 • Piperyna – usprawnia wchłanianie odżywczych składników a także stymuluje funkcje trawienne, jest ona stosowana także w innych, konkurencyjnych suplementach co świadczy o jej wartości;
 • Kapsaicyna – zwiększa temperaturę organizmu i przy tym przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej;
 • Hesperydyna – przyspiesza metabolizm
 • ekstrakt z łodygi i korzenia dziwidła (100 mg);
 • ekstrakt z liści ostrokrzewu paragwajskiego (100 mg);
 • ekstrakt z nasion gorzkiej pomarańczy (50 mg);
 • ekstrakt z owoców pieprzu cayenne (30 mg);
 • ekstrakt z kłącza ostryżu długiego (20 mg);
 • ekstrakt z owoców czarnego pieprzu (10,53 mg);
 • ekstrakt z kory wierzby białej (10 mg);
 • ekstrakt z korzenia hortensji krzewiastej (10 mg);
 • ekstrakt z owoców liściokwiatu garbnikowego (10 mg);
 • zmikronizowana frakcja flawonoidów cytrusowych (30 mg);
 • cynk (5 mg);
 • chrom (20 µg);
 • witamina B6 (0,7 mg).

Więcej informacji na temat składu można poznać na ulotce omawianego preparatu przeznaczonego na odchudzanie. Powyższe właściwości to tylko skład ogólny, dlatego też by zapoznać się z ewentualnymi alergenami warto sprawdzić tego typu informacje u oficjalnego źródła i skonsultować się z lekarzem.

Opinie Berrator

W kwestii składu można się przekonać, iż jest on dość ciekawy i być może wspomógłby ten preparat nasze odchudzanie, jednak w kwestii opinii nie jest już tak pozytywnie, bowiem w sieci nie oszczędzono komentarzy na temat efektywności tego suplementu. Wiele osób opiniujących omawiany suplement pokładało w nim swoje nadzieje, niestety zdecydowana większość praktycznie straciła tylko czas i pieniądze, o czym można przeczytać na forum sportowym w temacie opinii Berrator i właśnie tam wiele osób, które zakupiło omawiane tabletki, praktycznie nie odczuły spadku wagi przy jego suplementacji.

W chwili publikacji tej recenzji praktycznie nie udało się nam spotkać z obiektywną opinią na temat działania omawianego preparatu, który prawdopodobnie nie jest skuteczny. Podsumowując tą kwestię, warto podsumować że negatywne opinie nie zachęcają do zakupu suplementu Berrator do chwili opublikowania tej recenzji

Efekty Berrator

Tak jak już zdążyliśmy zapoznać się z opiniami, które są praktycznie w większości negatywne, tak w kwestii efektów także niewiele się można pozytywnego dowiedzieć. Wiele osób stosujących tabletki Berrator nie odczuło zadowalających efektów. Wiele osób opublikowało informacje, jakoby suplement praktycznie nie działał, waga nawet po miesiącu stosowania wahała się +/- 1 kilogram, co jest dość słabym wynikiem. Mimo, iż producent w swoich reklamach obiecuje spadek nawet 30kg w ponad miesiąc, to można uznać, iż działanie Berrator jest zwykłym oszustwem.
Pomijając faktyczne efekty warto zapoznać się z tymi, które obiecuje producent suplementu:

 • Ograniczenie uczucia głodu
 • Przyspieszenie metabolizmu
 • Redukcja tkanki tłuszczowej
 • Redukcja masy ciała
 • Zwiększenie utleniania węglowodanów

Na stronie sprzedażowej omawianego suplementu dostępna jest galeria osób, które miałyby zrzucić zbędne kilogramy. Warto jednak zachować dystans do tego typu informacji, ponieważ takie informacje zamieszczone na stronie producenta mogą nie być prawdziwe, mające sprowokować nas do zakupu niezbyt przychylnie opiniowanego przez społeczność suplementu.

Skutki uboczne Berrator

W kwestii skutków ubocznych nie odnaleziono informacji wśród opinii i komentarzy. Poza słabymi efektami przy dawkowaniu omawianego suplementu i być może nawet niekorzystnej zmiany wagi ciała, nie zauważono efektów ubocznych, jednak ulotka dostępna na stronie producenta tego preparatu informuje o możliwych powikłaniach przy jego stosowaniu, dlatego warto przed zakupem zapoznać się z tego typu informacjami by nie narażać własnego zdrowia podczas dawkowania.

Dawkowanie Berrator

Ulotka na stronie sprzedażowej omawianego suplementu informuje nas o prawidłowym dawkowaniu. Według producenta zalecana jest suplementacja 1-3 kapsułek dziennie, przy czym każdą warto jest popić szklanką czystej wody. Warto zapoznać się z kilkoma ostrzeżeniami, bowiem nie należy suplementować omawianych tabletek w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników, również nie stosować go w okresie ciąży lub karmienia piersią. Warto wiedzieć, że preparat ten przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych, dlatego też przechowywanie tego suplementu powinno odbywać się z dala od dzieci, w suchym i zacienionym miejscu.

Cena Berrator

Omawiany suplement nie jest tani, bowiem za jedno opakowanie zawierające 90 kapsułek zapłacimy 169 złotych. Suplementacja omawianych tabletek dostępna jest w trzech różnych pakietach, w których każda wyróżnia się ilością opakowań oraz jego ceną.

Gdzie kupić Berrator

Omawiany suplement dostępny jest bez recepty, jednak nie znajdziemy go w aptekach. Jego zakup odbywa się głównie na oficjalnej stronie producenta i tylko tam powinniśmy być pewniejsi otrzymania w pełni oryginalnego suplementu Berrator, który w gwoli przypomnienia nie jest skuteczny według opinii z sieci. Przed zakupem warto zastanowić się nad sensem jego zakupu, ponieważ ryzyko słabych efektów odchudzania jest zwiększone (do czasu publikacji tej recenzji)

Co na odchudzanie zamiast Berrator?

efekty slimetrol opinie cena składJest wiele zamienników, jednak polecamy w tej chwili jedyny, sprawdzony suplement na odchudzanie o nazwie Slimetrol, o którym pisaliśmy już tutaj na łamach tego serwisu. Slimetrol to ciekawy produkt na odchudzanie, w ostatnim czasie jest on bardzo popularny i najlepiej opiniowany w internecie. Jego głównym składnikiem jest sinetrol, a także kofeina oraz wyciąg z guarany a także zielonej herbaty. Slimetrol niewiele kosztuje i jest pozytywnie opiniowany przez społeczność, lepiej niż Berrator. Więcej o jego działaniu oraz możliwość oryginalnego zakupu jest pod poniższym przyciskiem.

Sprawdź ofertę SLIMETROL na oficjalnej stronie producenta

1 komentarz do “Berrator – Opinie, Efekty, Skład, Cena i Gdzie Kupić?”

 1. Sprawdzałam dziś te opinie o Berrator i faktycznie większość jest negatywnych, jednak też jest ich dość mało. W sumie nawet nie trzeba go stosować by wiedzieć, że jest prawdopodobnie nieskuteczny, bo tak jak pisałam opinii jest mało, gdyby było dużo a przy tym jego opinie były by pozytywne to by w praktyce oznaczało, że jest skuteczny w odchudzaniu, ale tak nie jest więc wniosek nasuwa się sam – jest nieskuteczny, prawdopodobnie bo istnieje malutki cień szansy. Takie jest moje zdanie na temat tego suplementu, myślę że więcej nie muszę dodawać, warto czasem pokierować się logiką 🙂 Najlepsza opcja na to by nie stracić pieniędzy i czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.