Citro Slim – Opinie i analiza produktu na odchudzanie

Dzięki nowej kapsułce odchudzającej Citro Slim osoby dotknięte chorobą powinny wreszcie być w stanie pozbyć się nadmiaru tłuszczu. Większość osób z nadwagą z pewnością ma takie życzenie. W Niemczech to prawie połowa populacji. Nie jest więc przypadkiem, że wiele osób ma duże nadzieje na to, że dzięki temu preparatowi uda się schudnąć.

Ponieważ szczególnie latem dla wielu osób ważne jest, aby dobrze wyglądać na plaży lub nad jeziorem. Wiele nowych diet i środków wspomagających odchudzanie – jak Citro Slim – często obiecuje cud odchudzania, ale w większości przypadków wynik jest bardzo otrzeźwiający. Nawet przy chirurgicznej liposukcji tłuszcz w jamie brzusznej zwykle wraca po pewnym czasie.

Producent tego nowego preparatu obiecuje, że zoptymalizuje on metabolizm i zwiększy spalanie tłuszczu. Przyjrzeliśmy się bliżej produktowi i przyjrzeliśmy się bliżej Citro Slim Sun Complex.

Co to jest Citro Slim

Preparat ten to nowy rodzaj suplementu diety, który ma pomóc użytkownikowi skutecznie schudnąć. Przynajmniej tak mówi producent. Redukcja wagi powinna być przyspieszona przez tryb letni, w który organizm powinien zostać wprowadzony poprzez przyjmowanie kapsułek Citro Slim.

W tym trybie metabolizm tłuszczu jest zoptymalizowany i tłuszcz powinien dosłownie się rozpuścić. Wiele innych produktów odchudzających ma zastąpić pełny posiłek. Citro Slim powinien jednak działać tutaj inaczej.

Użytkownik powinien mieć możliwość kontynuowania jedzenia jak zwykle, ponieważ Citro Slim powinien również przywrócić równowagę witamin i minerałów. Właśnie ten fakt powinien być również wielką zaletą tego nowego preparatu. Powinna pobudzać uczucie sytości i przyspieszać metabolizm tłuszczów.

Doświadczenia i recenzje Citro Slim

Te stwierdzenia nas zaciekawiły. Postanowiliśmy więc poszukać w Internecie wcześniejszych i aktualnych opinii klientów. Rozglądaliśmy się więc za doświadczeniami i recenzjami Citro Slim na różnych stronach internetowych i forach. Chcielibyśmy teraz podzielić się z Wami trzema referencjami. Wiele doniesień o doświadczeniach z preparatem wskazuje, że nie każdy użytkownik jest w 100% zadowolony z kapsułek.

Inny pan również donosi, że Citro Slim działa rewitalizująco na ciało i umysł i mówi, że czuje się lepiej i ogólnie lepiej. Z drugiej strony mówi też o tym, że efekt redukcji wagi – wbrew temu, co twierdzi producent – ​​wystąpiłby dopiero po długim czasie i nie byłby szczególnie skuteczny.

Wreszcie raport od mężczyzny. Po zażyciu Citro Slim nie jest już tak zmęczony i wiotki, ale nie schudł tak szybko, jak się spodziewał. Rozmawiał teraz ze swoim lekarzem, który zaleca zmianę diety.

Te raporty byłych lub obecnych użytkowników Citro Slim pokazują tutaj stosunkowo neutralny wynik. Nikt nie był w stanie schudnąć przez samo jego przyjmowanie, dodatkowa zmiana diety lub ćwiczenia były zawsze konieczne dla większej utraty wagi.

Test Citro Slim

Postanowiliśmy zrobić własny test produktu, aby sami sprawdzić działanie kapsułek. Głównym powodem naszego testu Citro Slim były raporty z doświadczeń, które nie pokrywały się z pozytywnymi oświadczeniami producenta. Bo z jednej strony producent obiecuje bardzo szybkie odchudzanie.

Z drugiej strony użytkownicy nie wydają się być w stanie potwierdzić tego stwierdzenia. Do naszego autotestu znaleźliśmy wśród naszych czytelników wolontariuszkę, mianowicie 36-letnią Ulrike. Zgłosiła się na ochotnika do przetestowania dla nas kapsuł. Przed rozpoczęciem testu Citro Slim nasza ochotniczka ważyła 87,50 kg i miała 1,71 m wzrostu.

Tydzień 1

Na początku testu omówiliśmy z Ulrike dokładną procedurę testową. Jak podaje producent, nasza osoba testująca powinna przyjmować preparat na pół godziny przed głównymi posiłkami. Obiecała przestrzegać tych informacji i przyjmować preparat z wystarczającą ilością płynu. Umieściła Citro Slim w widocznym miejscu w kuchni, gdzie nasza wolontariuszka zawsze mogła go zobaczyć, aby nie zapomniała go wziąć.

Tydzień 3

W trzecim tygodniu naszego testu mieliśmy pierwszą wspólną kontrolę z ochotniczką. Według własnych oświadczeń naszej osoby testującej przyjmowanie kapsułek Citro Slim do tej pory przebiegało bez żadnych trudności. Jednak najpierw musiała przyzwyczaić się do częstego używania, co udało jej się w ciągu drugiego tygodnia. Jednak uczucie sytości u naszego testera niewiele się zmieniło, co mogliśmy również odczytać z wagi zmierzonej na wadze. Do tej pory nasz tester-wolontariusz nie schudł.

Tydzień 6

Kolejne badanie odbyło się po kolejnych trzech tygodniach. Tutaj osoba testująca powiedziała nam, że kapsułki Citro Slim zostały zabrane bez trudności i że nie ma żadnych skutków ubocznych. Jednak po sześciu tygodniach nadal nie było redukcji wagi. Następnie zaleciliśmy naszemu testerowi zmianę diety. Poprosiliśmy Ulrike, aby unikała pokarmów zawierających dużo tłuszczu i cukru i zastąpiła je chudym mięsem i rybami, a także dużą ilością warzyw i owoców. Nasz obiekt testowy obiecał postępować zgodnie z tymi instrukcjami. Po kolejnych trzech tygodniach umówiliśmy się na nowe badanie.

Tydzień 8

Zgodnie z ustaleniami spotkaliśmy się ponownie z Ulrike po kolejnych trzech tygodniach. Dziś planowany był egzamin końcowy. Nasza osoba testująca przyjmowała Citro Slim Sun Complex przez ponad 56 dni, a przez ostatnie 14 dni testu zmieniła również dietę. Teraz w końcu nastąpiła wymierna utrata wagi. Nasza wolontariuszka ważyła teraz 85,70 kilogramów. Przez cały okres testowy Ulrike była w stanie zrzucić 1,8 kg. Dla nas i dla Ulrike był to raczej otrzeźwiający wynik. Przy tak niskim sukcesie odchudzania zmiana diety mogła być również głównym czynnikiem.

Czy istnieje inna skuteczna alternatywa?

Nasza osoba testująca była w stanie schudnąć podczas autotestu. W tym celu musiała jednak brać Citro Slim przez bardzo długi czas. Utrata masy ciała również nastąpiła dopiero po zmianie diety. Podczas oceny suplementów odchudzających ważne jest dla nas, aby ludzie mogli stosunkowo szybko schudnąć i aby utrata masy ciała następowała w dłuższej perspektywie.

Z tego powodu chcielibyśmy teraz przedstawić Ci skuteczną, skuteczną alternatywę dla Citro Slimu. Ta alternatywa to spalacz tłuszczu ICG. Preparat ten został już z powodzeniem przetestowany w kilku badaniach i potrafił również przekonać naszych czytelników swoją wysoką skutecznością.

Czy istnieją oficjalne raporty z testów i badań?

Dzięki naszym badaniom nad Citro Slim nie mogliśmy znaleźć żadnych informacji, czy produkt został już oficjalnie przetestowany, czy też był badany w badaniach. Zakładamy, że efekt nie został jeszcze przetestowany przez niezależny instytut.

Chociaż znaleźliśmy oświadczenie na stronie producenta, że ​​Citro Slim został przetestowany klinicznie, nie znaleźliśmy żadnych dowodów na to stwierdzenie. Dalsze badania z naszej strony w tym zakresie zakończyły się niestety niepowodzeniem.

Stiftung Warentest jest znany z przeprowadzania niezależnych testów dla konsumentów. Produkty odchudzające są również co jakiś czas testowane i badane pod kątem ich działania. Niestety nie wszystkie produkty odchudzające zostały ocenione bardzo dobrze. Jednak podczas naszych badań nie mogliśmy znaleźć żadnych informacji pod kluczowym punktem Citro Slim Stiftung Warentest.

Dla kogo są Citro Slim?

Producent twierdzi, że Citro Slim Sun Complex skierowany jest przede wszystkim do osób, które chcą szybko i łatwo schudnąć. Dla producenta ważne jest, aby nie trzeba było zmieniać diety ani realizować dodatkowych programów sportowych.

Redukcję wagi należy osiągnąć dzięki różnym składnikom Citro Slim w sposób naturalny, co powinno przyspieszyć metabolizm, a tym samym zapewnić bardziej efektywne spalanie tłuszczu poprzez wprowadzenie organizmu w tzw. tryb letni.

Stosowanie Citro Slim

Preparat należy zawsze przyjmować na pół godziny przed trzema głównymi posiłkami dnia. Tak więc sześć kapsułek musiałoby być przyjmowanych codziennie. Według informacji producenta o Citro Slim, nic więcej nie jest konieczne, aby móc skutecznie i długoterminowo schudnąć.

Jednak utratę wagi można wspomóc zdrową dietą i wystarczającą ilością codziennych ćwiczeń oprócz przyjmowania Citro Slimu. Nasz autotest również to wykazał. Dopiero po całkowitej zmianie diety nasz tester był w stanie zrzucić 1,8 kilograma.

Efekty Citro Slim

Działanie kapsułek osiąga się dzięki specjalnym składnikom. Uczucie sytości jest optymalizowane poprzez regularne przyjmowanie Citro Slim. Zmniejsza to apetyt na więcej jedzenia, użytkownicy jedzą mniej jedzenia i unika się łaknienia.

Ale jest jeszcze jeden efekt Citro Slim: preparat ma wprowadzić organizm człowieka w „tryb letni”, ponieważ w miesiącach zimowych organizm lubi odkładać się – ze względu na słabą przemianę materii. Tej okoliczności ma zapobiec preparat, przyspieszając metabolizm tłuszczów i atakując nadmiar tłuszczu.

Skład Citro Slim

Producent podaje, że wszystkie składniki składają się wyłącznie z naturalnych składników. Po rozejrzeniu się na stronie producenta podczas naszych badań, znaleźliśmy składniki Citro Slim. Są to mangan, witamina C, D3 i K2. Zawiera również kwas foliowy, magnez i glukomannan.

Zawiera również ekstrakt z korzenia imbiru oraz cholinę, molibden, żelazo, cynk, witaminy B6 i B12. Teraz wyjaśnimy Ci, w jaki sposób poszczególne składniki powinny pomóc Ci schudnąć:

  • Mangan, witaminy C, D3 i K2: Według producenta te aktywne składniki poprawiają nastrój i samopoczucie użytkowników, którzy powinni odczuwać więcej energii we własnym ciele. W ten sposób powinno przyczynić się do ogólnej poprawy wydajności użytkowników Citro Slim.
  • Kwas foliowy, magnez i glukomannan: te trzy substancje wpływają pozytywnie na uczucie sytości w organizmie człowieka. Oznacza to, że je się mniej, a organizm zużywa zgromadzone rezerwy tłuszczu, aby zyskać energię na cały dzień. Substancje te powinny również zapobiegać zachciankom na jedzenie.
  • Ekstrakt z korzenia imbiru i cholina, molibden, żelazo, cynk, witaminy B6 i B12: Według producenta składniki te stymulują metabolizm tłuszczów, co oznacza, że ​​w organizmie spala się więcej tłuszczu. Ponadto kapsułki Citro Slim nie zawierają glutenu ani laktozy i dlatego są bardzo odpowiednie dla wegetarian i wegan. Nawet osoby z nietolerancją pokarmową mogą przyjmować kapsułki bez wywoływania reakcji alergicznych.

Skutki uboczne Citro Slim

Ponieważ używane są tylko naturalne składniki, producent zakłada, że ​​Citro Slim nie ma żadnych skutków ubocznych ani ryzyka. Jednak tylko kilka osób może doświadczyć nieprzewidzianych skutków ubocznych i nietolerancji – takich jak biegunka – z powodu alergii.

Nasz autotest tego nie potwierdził, ale jeśli masz nadwrażliwość lub masz reakcję alergiczną, powinieneś powstrzymać się od przyjmowania Citro Slim Sun Complex. Produkt generalnie nie jest odpowiedni dla kobiet karmiących piersią i kobiet w ciąży.

Gdzie kupić Citro Slim?

Jak w przypadku każdego suplementu diety, pojawia się pytanie, gdzie kupić ten preparat. Odpowiedź na to pytanie jest stosunkowo prosta w przypadku tego preparatu: Citro Slim można kupić tylko za pośrednictwem oficjalnej strony sprzedaży producenta. Podczas naszych badań nie mogliśmy znaleźć produktu na Amazon, eBay ani w żadnym innym sklepie internetowym.

Nie udało nam się również znaleźć innych sposobów na zakup Citro Slimu online. Niektóre produkty odchudzające są również oferowane w drogeriach, takich jak Rossmann czy dm, ale nawet tam nie mogliśmy znaleźć produktu na miejscu ani zamówić go online.

Cena Citro Slim

Producent sprzedaje preparat na swojej stronie internetowej za cenę Citro Slim 49,00 euro. To cena ze zniżką, bo w oryginale preparat kosztowałby aż 98,00 euro. To ma być ograniczona czasowo oferta specjalna, przynajmniej tak twierdzi producent. Jednak do naszych autotestów udało nam się zdobyć preparat po obniżonej cenie.

Często Zadawane Pytania

Citro Slim jest oparty na naturalnych składnikach, o których mówi się, że są sekretem tego nowego preparatu. Zgodnie z doświadczeniami i recenzjami użytkowników oraz naszym autotestem z osobą testującą ochotnika, jest bardzo wątpliwe, czy kilogramy rzeczywiście szybko spadają z tymi kapsułkami. Jednak teraz podsumowaliśmy kilka pytań, które według naszych badań zadaje sobie wiele osób.

Czy to wiarygodne doświadczenie z Citro Slim?

Ponieważ nasz autotest z naszym testerem wolontariuszem wykazał te same otrzeźwiające wyniki, co doświadczenia innych użytkowników w Internecie, zakładamy, że są to wiarygodne doświadczenia z kapsułkami.

Jak długo potrwa, zanim będę mogła schudnąć z Citro Slim?

Jak podaje producent, dzięki temu preparatowi można bardzo szybko osiągnąć utratę wagi. Jednak nasz autotest z osobą testującą ochotnika i niezliczone raporty z doświadczeń w Internecie pokazały inny obraz. Tam minimalną utratę wagi osiągnięto dopiero po zażyciu kapsułek przez co najmniej sześć tygodni i tylko przy ścisłej zmianie diety. Nie możemy zatem potwierdzić oświadczenia producenta i możemy się tylko powtórzyć z faktem, że nasza wolontariuszka była w stanie schudnąć tylko 1,8 kilograma w ciągu sześciu tygodni.

Czy mogę schudnąć tylko wtedy, gdy zmienię dietę?

Według producenta zmiana diety nie jest konieczna do sukcesu z dietą. Jednak raporty z doświadczeń i autotest z naszym wolontariuszem pokazują coś innego. Naszym zdaniem pani mogła schudnąć dopiero od momentu, w którym odpowiednio zmieniono dietę. Oznacza to, że nie spożywano już tłustych i słodkich potraw, a następnie zastąpiono je dużą ilością owoców i warzyw, chudego mięsa i ryb.

Podsumowanie Citro Slim

Citro Slim Sun Complex jest reklamowany przez producenta jako jeden z nowych cudownych leków na szybką dietę. Potencjalnych klientów przyciąga obietnica szybkiej i łatwej diety bez zmiany diety, ponieważ większość ludzi ma niewiele czasu na zajmowanie się zdrową żywnością w stresującym codziennym życiu.

Jednak ten preparat nie mógł nas naprawdę przekonać. W raportach z doświadczeń w Internecie stwierdzono, że kapsułki Citro Slim doprowadziły do ​​utraty wagi tylko w połączeniu ze zmianą diety. Taki wynik dostarczył również nasz autotest, który przeprowadziliśmy z osobą testującą ochotnika. Nasza badana była w stanie schudnąć dopiero 1,8 kilograma po tym, jak wspólnie z nią podjęliśmy decyzję o zmianie diety.

Podsumowując, możemy powiedzieć, że tak niewielka utrata wagi w okresie sześciu tygodni nie jest szybkim rezultatem. Z wymienionych powodów Citro Slim możemy polecić tylko w ograniczonym zakresie i jako dodatek do zmiany diety.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.