Przejdź do treści

Czym jest sinetrol i jakie ma znaczenie w odchudzaniu?

sinetrol odchudzanie składnik szczegóły forum kafeteria allegro i apteka internetowa

Sinetrol to naturalna mieszanka pochodzenia roślinnego, mająca zastosowanie w spalaniu tłuszczu, czyli w odchudzaniu. Tak zwane „spalacze tkanki tłuszczowej” to suplementy stosowane w celu przyspieszenia przemiany materii.

Efekty działania sinetrolu

odchudzanie slimetrol cena opinie efekty gdzie kupić

Slimetrol to produkt na odchudzanie zawierający w głównym składzie sinetrol

Przemiana materii nazywana jest inaczej metabolizmem, bezpośrednio wpływa na działanie każdego organizmu ludzkiego. Tempo metabolizmu określa wymagane do życia zapotrzebowanie organizmu na kalorie. Energia ta z kolei wspomaga pracę serca i odpowiednią temperaturę ciała, odżywia mięśnie i mózg oraz warunkuje trawienie. Tempo, o jakim mowa zależy od wzrostu, masy ciała czy płci. Możesz sporo przytyć niewiele jedząc,  albo na odwrót. Za to wszystko odpowiada przemiana materii. Z wiekiem niestety, przemiana ulega spowolnieniu, przez co mamy mniejsze zapotrzebowanie na kalorie. Im szybsza przemiana materii, tym posiadamy większą zdolność do utraty nadwyżki kilogramów. Oblicz dzienne zapotrzebowanie kaloryczne i nie przekraczaj go, jeżeli nie chcesz mieć problemów ze zdrowiem lub wagą. Sinetrol to składnik dość popularnego suplementu na odchudzanie Slimetrol, jest w ostatnim czasie numerem jeden w spalaniu tłuszczu.

Z czego składa się sinetrol?

Sinetrol to wyjątkowy mix ekstraktów z roślin, które poprzez połączenie w jednym produkcie posiadają skuteczniejsze działanie, niż w sytuacji przyjmowania ich oddzielnie. Stanowi doskonałą, a przede wszystkim bezpieczną alternatywę dla spalaczy o sztucznym składzie z  zawartością związków stymulujących.

Jakie ekstrakty roślinne znajdziemy w sinetrolu? Są to wyciągi z grejpfruta, dwóch odmian pomarańczy, guarany, zielonej herbaty, imbiru, pieprzu czarnego i Cayen.

Wszystkie są źródłem polifenoli oraz antyoksydantów,  mających zdolności oczyszczające. Ponadto Sinetrol posiada również odrobinę kofeiny (około 3-8%), co jeszcze podnosi jego działanie. Wszystkie te składniki są źródłem cukrów prostych stymulujących funkcjonowanie przemian metabolizmu. Ta kombinacja ekstraktów działa stymulująco na tempo przemian metabolicznych w celu maksymalnego zwiększenia procesów lipolizy. Proces rozkładania tkanki tłuszczowej w organizmie,  polega na pobudzeniu odpowiedniej grupy receptorów.

Jak zatem działa sinetrol? Kompleks antyoksydantów pochodzących z owoców w jego składzie pozwala zablokować enzym nazywany fosfodiesterazą cAMP,  który powoduje dezaktywację receptorów. Wszystko bez ryzyka efektu jo-jo, którego każdy odchudzający się obawia. Ponadto Sinetrol ma zdolność zmniejszania apetytu oraz zmniejszania wchłaniania się cukru we krwi.

właściwości odchudzające sinetrol oraz zastosowanie i opinie

Właściwości Sinetrol

Poza właściwościami odchudzającymi ma ogólny wpływ na poprawę odporności organizmu. Ponadto wspomaga borykających się z różnymi niedrożnościami na poziomie dróg oddechowych, dzięki zdolności oczyszczenie ich ze śluzu. Sinetrol może być bezpiecznie przyjmowany także przez wegetarian.

Dawkowanie sinetrolu

Jak dawkować Sinetrol? Zgodnie z wynikami badań powinno się przyjmować od 300 do 600 mg mieszanki na dobę. Sinetrol rzadko  występuje w postaci samodzielnego suplementu. Udowodniono, że produkt przyśpiesza miesięczne spalanie tłuszczu o około 4,5-5%.  Na jego przyjmowanie z reguły decydują się amatorzy sportu o małej lub przeciętnej aktywności fizycznej.

Sinetrol w tabletkach na odchudzanie Slimetrol

Ekstrakt ten zastosowano w jednym dość popularnym produkcie przeznaczonym głównie na odchudzanie o nazwie Slimetrol, który to jest dość pozytywnie odbierany przez społeczność w sieci. Został on już zrecenzowany w naszym serwisie jak i innych dość popularnych stronach internetowych. Aby dowiedzieć się o nim jeszcze więcej warto kliknąć w poniższy przycisk.

SZCZEGÓŁY TABLETEK NA ODCHUDZANIE SLIMETROL (kliknij)

Ostatnio aktualizowano: [last-modified]

2 komentarze do “Czym jest sinetrol i jakie ma znaczenie w odchudzaniu?”

  1. Ja natomiast czytałam już o nim, brzmi bardzo ciekawie jednak ciężko jest go dostać. No poza preparatami w formie tabletek. Mnie ciekawi, czy da się znaleźć ten ekstrakt w jakimś syropie, wydawało mi się że był w takim dość popularnym syropie Samospol czy coś takiego, taki syrop w wielkim, trójkątnym słoiku że tak to opiszę. Napewno wiele osób go kojarzy, bo był dość popularny z 15 lat temu z tego co mi się wydaje.

    Tak czy inaczej chciałabym zdobyć ten sinetrol, tylko niewiem gdzie jest on stosowany poza tym Slimetrolem oczywiście o którym wspomniano w artykule.

  2. Pierwszy raz słyszę o tym sinetrolu, brzmi bardzo ciekawie zwłaszcza, że jest to tak jakby mix witamin, który może przydać się organizmowi. Gdzie mogę zakupić coś takiego? Rozumiem, że są jakieś suplementy posiadające sinetrol? Jestem ciekawa efektów, może odczuje zmiany u siebie, jestem bardzo zainteresowana jakimś preparatem który posiada w składzie taką właściwość. Szukałem w internecie, ale nie znalazłam dlatego już wolę zapytać. Czekam na odpowiedź 🙂 Mam nadzieję, że nie potrwa to długo, bo chciałabym mieć coś takiego teraz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.