Przejdź do treści

Dr. Irena Eris Clinic Way

Dr. Irena Eris Clinic Way krem przeciwzmarszczkowy cena i efekty opinie i komentarze forum

Od najdawniejszych lat kobiety (a ostatnio coraz częściej także mężczyźni) starają się robić wszystko, by przeciwdziałać procesom starzenia się swoich organizmów. Rzecz jasna nikt do tej pory nie wynalazł wehikułu czasu i niemożliwym jest „mechaniczne” zmniejszenie wieku. W związku z tym, osobom chcącym poczuć się młodziej pozostaje wykonywanie na swoim ciele zabiegów mających za zadanie poprawę jego wyglądu. W XXI wieku wybór pielęgnacyjnych działań jest ogromny. Coraz popularniejsze stają się operacje plastyczne, na rynku wciąż pojawiają się kolejne diety oraz bardzo skuteczne suplementy wspomagające chudnięcie, specjaliści opracowują innowacyjne zestawy ćwiczeń ułatwiających zachowanie kondycji, a przedsiębiorstwa kosmetyczne wprost prześcigają się w tworzeniu nowych specyfików , których celem jest retuszowanie niedoskonałości naszej cery. Jedna z oznak przekwitania to pojawianie się na twarzy zmarszczek. Aby powstrzymać owo zjawisko, kolejne koncerny wypuszczają na rynek specjalne kremy mające wygładzać skórę. Jednym z nich jest Clinic Way od Dr. Irena Eris. Czy rzeczywiście jest on tak efektywny jak reklamuje go producent?

Skład kremu przeciwzmarszczkowego

Dr. Irena Eris Clinic Way kremTen pochodzący z pierwszej linii dermokosmetyków, których przeznaczeniem jest powstrzymywanie procesów starzenia się skóry środek bazuje na kilku elementach. Pierwszy z nich to kwas hialuronowy. Gwarantuje on nawilżanie skóry generując na jej powierzchni ochronę zapobiegającą transepidermalnej utracie wody.  Pozwala na odpowiednie nawodnienie tkanek,  a także wypełnia przestrzenie pomiędzy włóknami kolagenowymi, zapewniając elastyczność i jędrność skóry. Kolejna składowa Clinic Way to Aqua Calcis – farmakopealna woda wapienna, która posiada działanie antyseptyczne oraz kojące i łagodzące podrażnienia. Najistotniejszą częścią formuły produktu jest jednak reaktywator odnowy skóry FGF1 LMS. Ta najnowsza zdobycz naukowców pozwala na odbudowywanie zniszczonej skóry w trzech płaszczyznach:

-reaktywacji komórkowej dokonującej się poprzez przedłużenie aktywności metabolicznych oraz replikacyjnych najważniejszych komórek skóry właściwej – fibroblastów;

-reaktywacji tkankowaej zachodzącej poprzez widoczny wzrost wytwarzania substancji strukturalnych skóry: kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego;

-reaktywacji funkcji skóry i wyraźnego odmłodzenia jej budowy poprzez redukcję oraz wygładzenie zmarszczek, poprawę elastyczności i odzyskanie odpowiedniego nawilżenia.

Każda z tych substancji charakteryzuje się korzystnymi właściwościami, ale tylko w połączeniu dają one tak dobre rezultaty.

Gdzie i za ile kupić krem Clinic Way?

Preparat ów jest dostępny w wielu aptekach i sklepach internetowych. Jego ceny są zróżnicowane – wahają się średnio od 66 do 79 złotych. Najprościej jednak zamówić go bezpośrednio na stronie WWW producenta, gdzie kosztuje najmniej.

Opinie o kremie przeciwzmarszczkowym

Co prawda użytkowniczki kremu Clinic Way wymieniają kilka wad specyfiku (zwracają uwagę przede wszystkim na nieporęczne opakowanie produktu, jego dość wygórowaną cenę, o której mowa jest wyżej oraz to, że uwidacznia on zaskórniki), ale plusów, które wskazują jest zdecydowanie więcej. M.in. świetnie działanie nawilżające kremu, jego łatwość rozprowadzania, piękny zapach, skuteczny filtr środka, to, że wspaniale napina on skórę, pomimo swej ceny jest wydajny, a także posiada lekką konsystencję  Należy również zwrócić uwagę na fakt, iż preparat od Dr. Irena Eris przeszedł testy kliniczne, których wyniki prezentują się bardzo pozytywnie – mianowicie potwierdzono jego pomyślne oddziaływanie na następujących polach:

  • natychmiastowe nawilżenie (96%);
    • wygładzenie (93%);
    • poprawa elastyczności (86%);
    • redukcja zmarszczek ekspresyjnych o 17%.

Dr. Irena Eris Clinic Way – podsumowanie

W tym miejscu należy postawić sobie pytanie o to, czy warto zainwestować kilkadziesiąt złotych w niniejszy kosmetyk? Naszym zdaniem zdecydowanie tak. Każdy czytelnik powyższego tekstu zauważy, że pozytywne opinie o produkcie zdecydowanie przeważają nad głosami odradzającymi jego zakup. My ze swej strony rekomendujemy go nie tylko jako krem stricte przeciwzmarszczkowy, ale również zwracamy uwagę na fakt, że wedle konsumentek Clinic Way doskonale nawilża twarz (szczególnie dobrze sprawdza się w przypadku cery mieszanej),  może funkcjonować jako filtr przeciwsłoneczny, a także charakteryzuje się właściwościami kojącymi podrażnienia oraz zapobiega tworzeniu się nowych. Ryzyko związane z wypróbowaniem efektywności preparatu jest w naszym mniemaniu niepomiernie niższe w relacji do korzyści, jakie może przynieść jego stosowanie.
[toggle title=”Podobne artykuły:”]

Limace krem na zmarszczki – opinie i efekty

[/toggle]


krem przeciwzmarszczkowy Dr. Irena Eris, specyfik przeciwzmarszczkowy Dr. Irena Eris, środek przeciwzmarszczkowy Dr. Irena Eris, produkt przeciwzmarszczkowy Dr. Irena Eris, kosmetyk przeciwzmarszczkowy Dr. Irena Eris, serum przeciwzmarszczkowe Dr. Irena Eris, najlepszy krem przeciwzmarszczkowy, preparat przeciwzmarszczkowy Dr. Irena Eris, krem na zmarszczki Dr. Irena Eris, specyfik na zmarszczki Dr. Irena Eris, środek na zmarszczki Dr. Irena Eris, produkt na zmarszczki Dr. Irena Eris, preparat na zmarszczki Dr. Irena Eris, serum na zmarszczki Dr. Irena Eris, krem pod oczy Dr. Irena Eris, kremy pod oczy, serum pod oczy Dr. Irena Eris, dobry krem przeciwzmarszczkowy, najlepszy krem pod oczy, dobry krem pod oczy, preparat pod oczy Dr. Irena Eris, dobre serum pod oczy, kremy przeciwzmarszczkowe, krem przeciwzmarszczkowy pod oczy Dr. Irena Eris, krem do twarzy Dr. Irena Eris, dobry krem na zmarszczki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.