Fenix Ground Zero – Opinie, Efekty, Skład, Cena i Gdzie Kupić?

Produkt Fenix Ground Zero dostępny w formie kapsułek, czasem uznawany jako spalacz tłuszczu (niesłusznie) to suplement diety, który dostępny jest w Polsce od kilku lat i mimo, że jest to suplement mało popularny, to jednak recenzja na jego temat z pewnością nie zaszkodzi a wręcz pomoże osobom, które są zainteresowane informacjami dotyczącymi tego preparatu. Na wstępie warto również wspomnieć o tym, iż producent tego środka nie jest nikomu znany. Firma ta prawdopodobnie zarejestrowana jest w Stanach Zjednoczonych, pomijając ta kwestię niestety ciężko jest zdobyć inne dość istotne informacje na temat tej firmy.
Prezentowany „spalacz tłuszczu” stał się prawdopodobnie najbardziej popularny we wrześniu 2017 roku, gdy Polska Agencja Antydopingowa wystosowała specjalny komunikat mający ostrzec przez stosowaniem Fenix Ground Zero o czym możemy dowiedzieć się zapoznając się z poniższym fragmentem tego oświadczenia.
ostrzeżenie Fenix Ground Zero i opinieOświadczenie te co prawda skierowane jest głównie dla zawodników kadr narodowych różnych dyscyplin, jednak dzięki informacjom w nim zawartym można dowiedzieć się o dość istotnym szczególe dotyczącym składu. Omawiany produkt ma zawierać dwie zabronione substancje takie jak higenamina jak i 1,4 dimetylpentyloamina. Pod koniec interesującego nas fragmentu dotyczącego Fenix Ground można zauważyć, że również przez Polską Agencję Antydopingową produkt ten nie jest uważany za spalacz tłuszczu, oczywiście słusznie, ponieważ nie udowodniono działań tego preparatu, który reklamowany jest właśnie jako tego typu spalacz.
W publikacji tej poznasz szczegóły dotyczące recenzowanego produktu w którym zawarte zostały takie informacje jak jego ogólny skład, ewentualne efekty i działania oraz opinie o Fenix Ground Zero czy też inne niemniej ważne informacje takie jak skutki uboczne, informacje gdzie kupić ten środek i jego cena w przybliżeniu. Każda z tych kwestii została pokrótce omówiona, jako że istnieje wiele wątpliwości dotyczących tego preparatu możliwy jest udział w specjalnej dyskusji na jego temat na końcu tej publikacji (do czego zachęcamy). Czy Fenix Ground Zero jest skuteczny na spalanie tłuszczu? Już teraz zapraszamy do zapoznania się z naszą autorską recenzją w której omówiono najciekawsze kwestie.


Ranking Tabletek na Odchudzanie - Marzec 2020r

Ostatnia aktualizacja rankingu: 31.03.2020

Skład Fenix Ground Zero

Kontynuując temat składu prezentowanego suplementu warto przynajmniej wspomnieć o ogólnych informacjach wyróżniających ten produkt tej kwestii. W składzie ogólnym tego „spalacza tłuszczu” powinniśmy znaleźć takie właściwości jak:

 • Synephrine HCl (synefryna).
 • Cirsium Oligophyllum Extract (10:1).
 • N-Acetyl Tyrosine.
 • Nelumbo Nucifera Extract.
 • Evodiamine 99%.
 • Dandelion Root Extract (10:1) (korzeń mniszka).
 • Rauwolfia Vomitoria Extract (std. min. 90% Alkaloids).
 • Raspberry Ketones (ketony malinowe).
 • Bioperine® (ekstrakt z pieprzu).
 • Beta-Phenethylamine (2-Fenyloetyloamina).
 • Aconitum Kusnezoffii Extract (2-Aminoisoheptane, DMHA).

Podsumowując przedstawiony skład warto również wiedzieć iż produkt ten może zawierać niebezpieczne dla zdrowia alergeny, dlatego też w przypadku posiadania jakichkolwiek wątpliwości zaleca się konsultację z lekarzem lub farmaceutą.

Efekty Fenix Ground Zero

Produkt ten przedstawiany jest jako spalacz tłuszczu, choć tak naprawdę nim nie jest. Można więc dojść do wniosku, że produkt ten teoretycznie ma nam wspomóc osiągnąć typowe dla tego typu spalaczy efekty, głównie takie jak:

Oczywiście przedstawione wyżej działania nie zostały wiarygodnie potwierdzone między innymi przez producenta i najpewniej nigdy do tego nie dojdzie. Przedstawione powyżej informacje zostały zawarte ze strony oferującej ten produkt, która co ciekawe produkt jest mianowany jako najlepszy spalacz tłuszczu co jest oczywiście kłamstwem.

Opinie Fenix Ground Zero

Jest to równie istotna kwestia co poprzednie wymienione informacje. Dyskusje na temat prezentowanego preparatu zwykle są manipulowane, to znaczy wypowiedzi o tym produkcie mogą zazwyczaj wprowadzać w błąd zwłaszcza na stronach czy też forach, gdzie ich właściciel zarabia na ich sprzedaży. Wyszukując wiarygodne dyskusje dotyczące tego preparatu można dojść do wniosku, iż opinie o Fenix Groun Zero zwykle bywają negatywne lub obojętne. Tego typu opinie można śmiało odnaleźć na popularnych stronach jak forum SFD, Wykop itp. W przypadku dalszego poszukiwania opinii na temat prezentowanego środka warto omijać takie strony jak: Forum-sportowe, Kafeteria, gdzie zwykle można odnaleźć zmanipulowane opinie odnośnie omawianego „spalacza tłuszczu”.

Cena Fenix Ground Zero

Koszt tego suplementu zazwyczaj wynosi ok. 250 złotych. W chwili publikacji tej recenzji nie odnaleziono jakichkolwiek ofert promocyjnych mieszczących się poniżej przedstawionej ceny.

Gdzie kupić Fenix Ground Zero

Produkt ten można zamówić w sieci, nie jest on dostępny w sklepach stacjonarnych czy też w aptekach przynajmniej w obecnej chwili. Warto jednak wstrzymać się z jego zakupem do czasu wyjaśnienia kwestii zastosowania w nim dwóch zakazanych składników (takich jak higemina oraz 1,4 dimetylpentyloamina). Należy też wziąć pod uwagę również to, iż preparat ten nie posiada wiarygodnie potwierdzonych informacji dotyczących efektów jakie teoretycznie kupujący miałby oczekiwać przy jego stosowaniu.

Źródłem informacji jest publikacja serwisu Poznajmy Opinie o Fenix Ground Zero w której publikowane są również przydatne dyskusje na temat zaprezentowanego produktu.

4 Comments

 1. 1

  Kupione 3 miesiące temu i od tamtego czasu nie zauważyłem znacznej poprawy. Ten spalacz po prostu nie działa…

 2. 2

  Brak efektów, to jest jakaś porażka a nie spalanie tłuszczu i nie mam nawet jak odzyskać kasy.

 3. 3

  Dokładnie tak, ten Fenix ground zero i opinie na jego temat które to wychwalają to coś są zmanipulowane. To nawet nie jest spalacz tłuszczu tylko jakieś podejrzane tabletki z ameryki, nie wiadomo czy tam niema czegoś groźnego dla organizmu, ja bym tego nie brał. Są inne sposoby na odchudzanie czy spalanie tłuszczu, lepiej nie ryzykować biorąc tego fenixa.

 4. 4

  Nie działa, to nie spalacz tłuszczu tylko jakieś oszustwo. Uważajcie na ofertę fenix ground zero i opinie, bo u mnie to co pisali na jakimś forum o nim, że niby ma być dobry to kłamstwa. Artykuł dobry, żałuję że dopiero teraz dowiedziałem się o tym specyfiku, szkoda zdrowia na ten syf jakiś z usa niby.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.