Przejdź do treści

ForeverSlim – Opinie, Efekty, Skład, Cena i Gdzie Kupić?

ForeverSlim efekty tabletki kapsułki na odchudzanie cena opinie gdzie kupić efekty kafeteria zapytaj forum działanie

Wybór skutecznego preparatu na odchudzanie nie jest łatwy, głównie na dość szeroki wybór preparatów przeznaczonych na odchudzanie, które zwykle są zbyt słabe w działaniu. W tym artykule został omówiony suplement na odchudzanie ForeverSlim, dostępny w Polsce już od kilku lat w niezmienionej formie, w postaci kapsułek charakteryzujących się szybką suplementacją. W tej publikacji zostały omówione dość ważne dla zainteresowanych jego nabyciem kwestie, takie jak jego ogólny skład (szczegółowy skład powinien być dostępny w ulotce suplementu), ewentualne efekty kuracji (w obecnej chwili nadal niepotwierdzone) a także opinie omawianego preparatu a właściwie krótkie podsumowanie, zwykle z polskich serwisów internetowych, blogów, portali społecznościowych oraz for dyskusyjnych, głównie forum Kafeteria gdzie zawartych jest wiele ciekawych wypowiedzi na temat omawianego produktu. Czy ForeverSlim jest skuteczny na odchudzanie? Już teraz warto zapoznać się z poniższą recenzją tego suplementu.

Skład ForeverSlim

Skład omawianego suplementu wydaje się być dość obiecujący. Szczegółowy skład dostępny jest w ulotce, warto również pamiętać, by w przypadku wątpliwości dotyczących składu jak i działania tego preparatu, w tej lub podobnej sytuacji zaleca się konsultację z lekarzem lub farmaceutą. Ogólny skład omawianych tabletek prezentuje się następująco.

 • Ekstrakt z guarany.
 • Ekstrakt z owoców papryki.
 • Ekstrakt z owoców pieprzu czarnego.
 • Ekstrakt z liści zielonej herbaty.
 • L-Karnityna.
 • Witamina C oraz D3.
 • Piperyna.

Jak można zauważyć powyższy skład prezentuje się dość interesująco, warto jednak zaznaczyć, że został on przedstawiony w ogólnej formie. By poznać szczegółowe informacje dotyczące zawartości kapsułek, wystarczy zapoznać się z ulotką producenta.

Efekty ForeverSlim

Przeznaczenie omawianego preparatu nie jest tajemnicą, jak już wiadomo wyprodukowany jest głównie dla osób, które chciałyby schudnąć. Jednakże jego działanie jest dość rozszerzone, bowiem charakteryzuje się również nieco innymi działaniami, co prawda nie są one w obecnej chwili potwierdzone, jednak można zapoznać się z nimi na oficjalnej stronie producenta recenzowanego suplementu.

Opinie ForeverSlim

Jak już wiadomo, omawiany preparat dostępny jest w Polsce od dość dawna. Jest to dobra wiadomość dla tych, którzy poszukują wypowiedzi osób, które miały już styczność z recenzowanym produktem. W obecnej chwili opinie o ForeverSlim są podzielone. Komentarze na temat skuteczności jak i działania tego środka odchudzającego są zróżnicowane, dość rozbieżne. Wiele osób nie jest zadowolonych z efektów po zakończonej kuracji tym preparatem, jednak znajdują się również ci, którzy są zadowoleni z jego działania. Poznając opinie można dojść do wniosku, że niema wiodącej grupy. Warto pamiętać, iż efektywność odchudzania zależy od uwarunkowań genetycznych, diety, stylu życia, dlatego opinie na temat środka odchudzającego są dość zróżnicowane.

Skutki uboczne ForeverSlim

W chwili publikacji tej recenzji nie znaleziono informacji o występujących skutkach ubocznych, które miały by być groźne dla zdrowia. Nie oznacza to jednak, że nie ma szans na ich występowanie, dlatego bardzo ważna jest suplementacja omawianego preparatu zgodnie z zaleceniami jego producenta. W przypadku wątpliwości zaleca się konsultację z lekarzem.

Cena ForeverSlim

Suplement ten dostępny jest już od 159 złotych. Jest to najniższa cena, produkt dostępny jest w trzech pakietach, różniących się głównie ilością kapsułek oraz ceną.

 • Pakiet jedno opakowanie – jest to najniższy pakiet dostępny w kwocie 159 złotych. W pakiecie tym zawarte jest 1 opakowanie zawierające 60 kapsułek, pakiet ten ma wystarczyć na okres jednego miesiąca.
 • Pakiet optymalna kuracja – średniej wielkości pakiet, dostępny w kwocie 199 złotych. W tym pakiecie zawarte są 2 opakowania zawierające łącznie 120 kapsułek, pakiet ten ma wystarczyć na okres dwóch miesięcy.
 • Pakiet najlepsze efekty – Najwyższy a zarazem najdroższy pakiet, bo dostępny w cenie 379 złotych. W pakiecie tym zawarte są 4 opakowania zawierające łącznie 240 kapsułek, pakiet ten ma wystarczyć na okres czterech miesięcy.

Gdzie kupić ForeverSlim

Omawiany preparat nie wymaga recepty, nie jest on jednak dostępny w aptekach. Aby go nabyć wystarczy wyszukać oficjalną stronę oraz dokonać na niej zamówienia przez telefon lub poprzez specjalny formularz. Warto pamiętać, iż czas realizacji internetowych zamówień wynosi zwykle od dwóch dni do nawet tygodnia.

4 komentarze do “ForeverSlim – Opinie, Efekty, Skład, Cena i Gdzie Kupić?”

 1. Jeżeli chodzi o odchudzanie to w moim przypadku efektów w zasadzie brak, nie schudłam przez okres 30 dni nawet kilograma. Nie jestem zadowolona z jego działania jak można zauważyć nie tylko jak, wystarczy sprawdzić opinie forever slim i w zasadzie już wszystko jest wiadome. Szkoda, naprawdę bo liczyłam, że przez te 30 dni zrzucę przynajmniej 5 kilogramów. Brałam te tabletki zgodnie z zaleceniami, tak jak napisano na stronie. Pamiętam, że przy pierwszych trzech dniach suplementowania tego środka zaczęła mnie boleć głowa. Nie był to jakiś silny ból, takie lekko drażniące uczucie przez które nie mogłam się skupić w pracy. Po trzech dniach mi przeszło, także niewiem czy aby napewno nie występują skutki uboczne, u mnie co prawda były w zasadzie błahe, jednak były więc można zmienić w artykule, że jednak są. Z pewnością się nie opłaca, cena jest zbyt wysoka jak na tak słabe możliwości tego środka. No i to tyle w zasadzie o de mnie, może moja opinia komuś się przyda.

 2. Moja opinia na temat forever slim jest negatywna. Brałam te tabletki przez tydzień, potem zrobiłam dzień przerwy oczywiście efektów nie zauważyłam po tygodniu suplementacji, następnie wróciłam do tej suplementacji i przez 2 tygodnie dawkowania tych kapsułek tak jak zalecono w ulotce nadal nie osiągnęłam zadowalających efektów. Praktycznie waga stoi w miejscu, nie zrzuciłam nawet kilograma odkąd kupiłam ten preparat. Szkoda się rozpisywać, nie mogę ogarnąć dlaczego nie działa, czy poprostu te tabletki są słabe, czy mój styl życia jest niedobry pod ten produkt. Dobrze, że kupiłam tylko jedno opakowanie, bo straciłabym więcej pieniędzy, dlatego jeżeli już ktoś to chce kupić, to niema co brać na zaś. Ja nie jestem zadowolona, inni z tego co widzę też piszą złe opinie o Foreverslim, także no wniosek jest prosty.

 3. U mnie też nie działa ten preparat foreverslim. Miały być efekty już po tygodniu i nie zauważyłam ich, 0 kilogramów w pierwszym tygodniu, ale mam jeszcze 2 tygodnie przed sobą więc ciekawa jestem jak to dalej się potoczy ale mam już wątpliwości, bo nic nie czuję, dosłownie. Jak skończę to brać to odezwe się co dalej z tymi efektami, gorzej że ostatnio odkryłam jakieś opinie o foreverslim i dopiero teraz zobaczyłam, że inni mają to samo co ja, zero efektów a stosują nawet dłużej. Oby u mnie tak nie było, bo w innym przypadku wezmę zwrot pieniędzy, bo cena nie jest mała, dużo trzeba wydać a efektów niema. Tak jak już mówiłam, potem się odezwę za 2 tygodnie jak nie zapomnę i napiszę co i jak.

 4. Niewiem, ale jak ja go stosowałem to nie odczułem efektów. Nie działa jak trzeba, praktycznie zero kilogramów schudnołem. Jest bardzo drogi, dużo pieniędzy wywaliłem na coś, co nie działa a jak dzwoniłem to nie chcieli oddać kasy a przecież jest ta gwarancja. Muszę niby oddać nietknięte opakowanie ale ja przecież zamówiłem jedno i musiałem je otworzyć by móc sprawdzić. Słabe to jest, niewiem co robiłem źle ale tak jak napisali w ulotce tak też to brałem i nic. Muszę zrzucić 10 kilogramów bo przytyłem ostatnio, co robić najlepiej?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.