Jak powrócić do sylwetki

Po ciąży czy po prostu po zbyt dużej przerwie bez ćwiczeń, po depresji czy po odejściu chłopaka, każdy powód jest dobry, żeby wreszcie zająć się swoim ciałem i wrócić do doskonałej sylwetki, której wszyscy będą nam zazdrościć. W związku z tym na pewno warto wybrać taki sport, który nam to umożliwi. Kobiety najczęściej decydują się na fitness. Okazuje się, że jest to najbardziej popularna forma aktywności fizycznej, jaką wybieramy, żeby wrócić do formy po jakichś trudnych przeżyciach. Nie ma się co dziwić. Najciekawszy okazuje się fitness w połączeniu z tańcem. Takie zajęcia sprzyjają dobremu samopoczuciu, bo w końcu taniec i muzyka to sama przyjemność, a przy okazji ćwiczymy, zrzucamy zbędne kilogramy i  kształtujemy piękną sylwetkę, co jest niezwykle ważne. W związku z tym na pewno warto docenić walory zajęć fitness i jak najszybciej się na nie zapisać. Pamiętajmy jednak, że najlepsze efekty można osiągnąć jedynie poprzez jednoczesne ćwiczenia, zdrową dietę, a także bardziej aktywny tryb życia. Jedynie połączenie tych wszystkich sfer naszego życia pozwoli nam uzyskać sylwetkę, o której zawsze marzyłyśmy. Nie ma jednak co ukrywać, że fitness odgrywa tutaj wielką rolę, zwłaszcza, jeśli mamy także problem z naszą psychiką. Taki wysiłek fizyczny sprawi, że zapomnimy o naszych problemach i od razu będziemy się lepiej czuć. Jeśli, więc chcemy zacząć naszą przygodę ze sportem, to fitness okazuje się być najlepszym rozwiązaniem, jakie jest dla nas dostępne. Na pewno warto spróbować.


zdrowa dieta, szczupła sylwetka, fitness, odchudzanie, skuteczne odchudzanie, szczupłe ciało, zbędne kilogramy, zrzucanie wagi, jak się odchudzać

Aleksandra Laskowska

Odchudzanie i trening personalny

Możesz również polubić…

11 komentarzy

 1. Tomasz pisze:

  Dziękuję za porady, są dla mnie bardzo ważne i postaram się do nich zastosować.

 2. Tomek pisze:

  Zgadzam się ze wszystkim co tutaj napisano. Jestem bardzo przekonany do porad, mogę teraz być pewny tego co robię źle a co dobrze, ale no człowiek uczy się na błędach wiadomo

 3. Piernikova pisze:

  Bardzo ciekawa publikacja, mam właśnie problemy z powrotem do sylwetki po ciąży. Jest naprawdę ciężko, ale wiem że dam radę tylko potrzeba motywacji jak i zebranych cennych informacji jak np. z tej strony, na której widzę jest dużo ciekawych materiałów mogących się przydać przy moim problemie. Zastanawiam się nad koktajlami odchudzającymi, niewiem tylko czy robić je samodzielnie z soków czy kupić jakiś proszek do zrobienia takiego drinka. Ma ktoś może z tym doświadczenia? Ewentualnie jakieś inne, lepsze sposoby na powrót do sylwetki do ciąży? Nie pogardzę 🙂 Temat jest dość ciężki, ale wiem że dałabym radę cokolwiek by to nie było.

 4. Balbinka pisze:

  Bardzo ciekawa publikacja. Mam właśnie problemy z osiągnięciem zadowalającej sylwetki, dlatego przeczytałam ten artykuł cały 🙂 Ciekawe jakie są najłatwiejsze a zarazem najskuteczniejsze sposoby na odchudzanie.

 5. robcoola pisze:

  Hmm przydatne porady.

 6. Lusia90 pisze:

  a u mnie to stabilnie jest, nie byłam nigdy chudsza czy grubsza 😀 no ale tak czy inaczej chcę zrzucić kilka kilogramów

 7. xRudax pisze:

  Ja w chwili obecnej trzymam się diety ułożonej przez znajomego dietetyka. Póki co to tak dość przeciętnie mi to idzie, ale dalej to ciągnę, zobaczymy co będzie.

 8. Beti pisze:

  Mi też po ciążach co nie co zostało, teraz jeszcze hormony się rozszalały i muszę koniecznie zabrać się za siebie 🙂

 9. Besii pisze:

  A u mnie jest tak, że właśnie muszę wracać do poprzedniej sylwetki wiosną, tyle się je zimą i na jesień, wiadomo 😉

 10. Justynka30 pisze:

  Teresa
  Miałam to samo:)

 11. Teresa pisze:

  Przed ślubem byłam bardzo szczupła, potem po ślubie doszło kilka kilogramów aż po narodzinach mojego synka byłam naprawdę otyła, że prawie wpadłam w depresję;) Udalo mi się schudnąć ostatnio kilka kilogramów w ciągu 2 tygodni, zastosowałam jakieś tabletki, ale nie pamiętam już jakieś, ale wole ćwiczyć, bo tabletki są dla leniwych:)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.