Przejdź do treści

Mysimba – Opinie, Efekty, Skład, Cena i Gdzie Kupić?

opinie Mysimba lek na odchudzanie skutki uboczne opinie ulotka

Na polskim rynku istnieje wiele preparatów, których celem jest skuteczne spalanie tłuszczu a co za tym idzie pomoc w procesie odchudzania. Niestety wiele z nich jest nieskutecznych lub też bardzo drogich czy też niebezpiecznych dla organizmu. Poszukując odpowiedniego preparatu warto przeglądać opinie w sieci oraz recenzje tychże produktów. W tej recenzji omówiony został lek na odchudzanie Mysimba, który dostępny jest od długiego czasu, a od 2017 do teraz jest jednym z popularnych preparatów na odchudzanie. W tej dość obszernej publikacji omówione zostały takie kwestie jak efekty przekazane przez producenta, które możliwe są do osiągnięcia przy odpowiednim jego dawkowaniu, oraz skład leku opublikowany w ogólnej formie w odpowiednim rozdziale i co najważniejsze opinie, które są niemal podstawą dokonania właściwego wyboru. Niemniej ważnymi kwestiami omawianego leku są również jego ewentualne skutki uboczne oraz zalecenia producenta dotyczące odpowiedniego dawkowania. Na samym końcu podane są dane na temat ceny oraz informacje gdzie kupić omawiany lek na odchudzanie. Czy Mysimba jest skuteczny w procesie odchudzania? Na to pytanie nie możemy odpowiedzieć jednoznacznie, jednak zapoznając się z recenzją możliwe jest podjęcie samodzielnej, odpowiedniej decyzji, jednak już ze świadomością pewnych informacji.


Ranking Tabletek na Odchudzanie - Lipiec 2020r

Ostatnia aktualizacja rankingu: 03.02.2023

Skład Mysimba

Omawiane tabletki na odchudzanie zawierają dwa główne składniki odpowiadające za zmniejszenie łaknienia.
Bupropion – jego głównym zastosowaniem jest leczenie depresji, ADHD a także wspomaganie przy rzucaniu palenia. Pobudza organizm do działania oraz przyspiesza ryt serca i zwiększa ciśnienie krwi. Odgrywa również ważną rolę w kontrolowaniu ruchów naszego ciała, wpływa na pamięć oraz myślenie.
Naltrekson – bardzo często stosowany jest przy uzależnieniach od narkotyków czy też alkoholu. Podawany w większych ilościach powoduje odczuwanie efektu euforii po zażyciu przez osobę uzależnioną. Osoba stosująca go ma odczucie szczęścia oraz większej akceptacji własnej osoby. Ma też zastosowanie u osób otyłych. Jego zaletą jest niska toksyczność.

Aby dowiedzieć się więcej na temat charakterystyki tych składników, warto wyszukać informacje ze stron o tematyce farmaceutycznej, ponieważ ich opisanie zajęłoby nam dość dużą część tego artykułu. Warto również pamiętać, iż pełny skład omawianego leku dostępny jest w ulotce dołączanego do opakowania. Można się nią zapoznać także na stronie producenta.

Efekty Mysimba

Informacje na temat jego efektów są dość ogólne, jednak zwykle od preparatu przeznaczonego na wspomaganie procesu odchudzania oczekuje się zmniejszenie wagi ciała, spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej itp. W przypadku leku Mysimba powinniśmy oczekiwać poniższych efektów:

 • Zwiększenie uczucia sytości
 • Zmniejszenie apetytu
 • Zwiększenie ilości energii

Warto jednak zapoznać się także z kwestią ewentualnych skutków ubocznych omawianego leku na odchudzanie.

Opinie Mysimba

Opinii na temat omawianego preparatu jest dużo, jednak są one dość podzielone. Wiele osób chwali omawiany lek za brak apetytu przy jego stosowaniu, co zwykle przekłada się na brak spożywania zbędnych kalorii, jednak duża część osób skarży się na dolegliwości uboczne. Zwykle ta grupa osób miała nudności i nieprzyjemne uczucie sytości w żołądku, co mogłoby trochę doprowadzić do panicznej konsultacji z lekarzem. Wiele osób skarży się na dość wysoką cenę, bowiem kosztuje aż 399 złotych. Wielu osób po prostu nie stać na taki lek, co również można wyczytać w sieci. Wiele tych opinii dostępnych jest w internecie, zwykle na forach dyskusyjnych także na forum Kafeteria ale również i na portalach społecznościowych czy też blogach.

Skutki uboczne Mysimba

Ta kwestia w przypadku omawianego leku jest dość obszerna, ponieważ może występować wiele skutków ubocznych, o których możemy dowiedzieć się także wśród opiniujących ten lek. Wiele osób osobiście miało dolegliwości jak biegunka czy też skurcze żołądka. Wiele osób miało napady głodu – tak można podsumować niektóre wypowiedzi osób, które miały okazję sprawdzić omawiany preparat. Jedna z osób na jednej ze stron opublikowała taki komentarz:
„Pierwszy tydzień genialny przypływ sił witalnych, drugi tydzień koszmar zawroty głowy, mdłości do granic wytrzymałości, zaburzenie widzenia, problemy ze snem od 3.00 do 5.00 rano mogłam robić wszystko tylko nie spać :), trzeci tydzień mdłości i zawroty głowy cd choć troszkę łagodniej i w końcu czwarty tydzień uporczywe swędzenie dłoni, głowy, karku 4 dni non stop strasznie uciążliwe”
Czy stosowanie tego leku jest bezpieczne? Warto skonsultować się z lekarzem na ten temat. Poniżej znajdziemy ogólne informacje na temat możliwych efektów ubocznych tego leku:

 • Mdłości;
 • Wymioty;
 • Zaparcia;
 • Bóle brzucha;
 • Bóle głowy;
 • Problemy ze snem;
 • Odczuwanie lęku;
 • Pobudzenie psychoruchowe;
 • Bóle stawowe;
 • Bóle mięśniowe.

I wiele innych możliwych skutków ubocznych, o których warto dowiedzieć się także w sieci. Podsumowując kwestię ewentualnych nieprzyjemnych skutków warto zastanowić się nad jego zakupem lub też skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Największe ryzyko działań skutków ubocznych tego leku mają osoby:

 • z umiarkowaną niewydolnością nerek;
 • z łagodnymi lub umiarkowanymi zaburzeniami czynności wątroby;
 • z nadciśnieniem tętniczym;
 • cierpiących na dusznicę bolesną;
 • które niedawno przebyły zawał mięśnia sercowego;
 • cierpiących na manię;
 • doświadczających myśli samobójczych lub które mają za sobą próby samobójcze;
 • cierpiących na depresję.

Dawkowanie Mysimba

O zalecanym dawkowaniu omawianego leku można wyczytać w sieci. Można dowiedzieć się również z poniższej tabeli o zalecanej częstotliwości stosowania tego preparatu.
lek Mysimba na odchudzanie dawkowanieJak można zauważyć maksymalna dawka tego leku na odchudzanie to cztery tabletki dziennie. Tabletki należy połykać w całości, nie przegryzając ich i nie żując lub nie ssąc. Najlepiej jest go przyjmować w trakcie posiłku – można wyczytać w sieci.
W przypadku przyjęcia większej niż zalecanej dawki możliwe jest wystąpienie napadu padaczki lub innych niepożądanych działań. W takim przypadku konieczne jest skontaktowanie się z lekarzem.
Lek Mysimba nie powinien być stosowany przez:

 • Osoby z nadwrażliwością na substancję czynną (naltrekson lub bupropion) lub na którąkolwiek substancję pomocniczą
 • nieletnich pacjentów,
 • kobiety w okresie ciąży, próbujące zajść w ciążę lub matki karmiące piersią,
 • pacjentów z BMI niższym niż 27,
 • osoby z nadciśnieniem tętniczym.
 • pacjentów, u których występowały napady drgawkowe lub guz ośrodkowego układu nerwowego,
 • osoby cierpiących na bulimię lub anoreksję,
 • osoby uzależnione od opioidów lub agonistów opioidów,
 • pacjentów, którzy są w trakcie leczenia ostrego odstawienia alkoholu,
  opioidów lub benzodiazepin,
 • osoby przyjmujące leki z bupropionem lub naltreksonem,
 • osoby cierpiące na chorobę afektywną dwubiegunową,
 • pacjentów, którzy w ciągu ostatnich 14 dni byli leczeni lekami z grupy Inhibitorów monoaminooksydazy (MAOI – np. niektóre leki na depresję i chorobę Parkinsona),
 • pacjentów cierpiących na ciężkie zaburzenia czynności wątroby,
 • osoby cierpiące na ciężkie zaburzenia nerek lub schyłkową niewydolność nerek.

Cena Mysimba

W obecnej chwili cena omawianego leku wynosi aż 399 złotych za opakowanie. Jest to dość wysoki koszt kuracji w przeciwieństwie do suplementów przeznaczonych na proces spalania tłuszczu.

Gdzie kupić Mysimba

Lek ten dostępny jest w aptekach, jednak nie w każdej dlatego też w przypadku zainteresowania zakupem tego leku warto zadzwonić do okolicznych aptek i zapytać o ich dostępność. Warto pamiętać, by nie kupować tego leku poza apteką, ponieważ może okazać się niebezpiecznym dla naszego zdrowia!

Co bezpieczniejsze na odchudzanie od Mysimba?

Slimetrol Forte opinie oraz efektyJest wiele zamienników, jednak polecamy w tej chwili jedyny, sprawdzony suplement na odchudzanie o nazwie Slimetrol Forte, o którym pisaliśmy już tutaj na łamach tego serwisu. Slimetrol Forte to ciekawy produkt na odchudzanie, w ostatnim czasie jest on bardzo popularny i najlepiej opiniowany w internecie. Jego głównym składnikiem jest sinetrol, a także kofeina oraz wyciąg z guarany a także zielonej herbaty. Slimetrol Forte niewiele kosztuje i nie posiada niebezpiecznych skutków ubocznych. Więcej o jego działaniu oraz możliwość oryginalnego zakupu jest pod poniższym przyciskiem.

Opinie oraz zakup Slimetrol Forte

2 komentarze do “Mysimba – Opinie, Efekty, Skład, Cena i Gdzie Kupić?”

 1. Słyszałam o tych tabletkach dość dużo, prawdopodobnie zostały wycofane a wiele osób nie zdaje sobie o tym sprawy i kupuje jakieś niebezpieczne podróbki od osób trzecich, które ogłaszają się na forach i innych stronach. Uważajcie, nie kupujcie z niepewnych źródeł, bo to naprawdę niebezpieczne i możecie tego żałować.

 2. Byłam zainteresowana tym preparatem na odchudzanie jednak jak teraz się dowiedziałam o tych skutkach ubocznych, które mogłyby wystąpić po stosowaniu tego leku na odchudzanie. Poza tym cena tego leku jest z kosmosu, aż 400 złotych za opakowanie to jest naprawdę sporo kasy a jeszcze nie wiadomo czy on działa już nie pisząc czy bezpiecznie.

  Znacie jakiś inny zamiennik? Narazie sprawdzam opinie o slimetrolu o którym jest tu mowa. Ma dość fajne opinie, ale może znajdzie się jakiś dobry i bezpieczny lek na odchudzanie. który pomógłby schudnąć mi z 15 kilogramów w pół roku?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.