Przejdź do treści

Nidora – Opinie, Efekty, Skład, Cena i Gdzie Kupić?

opinie Nidora cena skład

Marzenia o idealnej sylwetce towarzyszą wielu osobom. Aby osiągnąć wymarzone kształty coraz częściej poleca się nie tylko dietę i ćwiczenia, lecz również suplementy odchudzające. Najczęściej mają one przyśpieszać metabolizm, przyczyniając się do modelowania sylwetki.

Czym jest Nidora?

Nidora jest zakwalifikowana do suplementów odchudzających, chociaż sam producent unika tego słowa, nazywając swój produkt „systemem utraty wagi”. Jest to produkt w proszku, którym trzeba posypać posiłek przed spożyciem. To go wyróżnia na tle innych tego rodzaju specyfików.
Głównymi rezultatami stosowania Nidory mają być wedle zapewnień producenta: znaczący spadek wagi w bardzo krótkim czasie, przyśpieszenie przemiany materii, zmniejszenie łaknienia i ochoty na słodkie. Takie efekty mają przyczynić się do utraty wagi oraz spożywania znacznie mniejszych porcji, z uwagi na brak dużego apetytu. Nidora ma tym samym chronić przed problematycznym podjadaniem. Producent zapewnia, że dzięki temu w 4 tygodnie można stracić, aż 8 kg. Jest tego na tyle pewien, że deklaruje zwrócić pieniądze, jeżeli taki efekt nie zostanie osiągnięty.

Skład Nidory

Patrząc na skład podany na ulotce przez producenta Nidory widać, że użyto do produkcji składników pozyskanych z naturalnych źródeł. Są to:

Lecytyna sojowa – zmniejszająca zły cholesterol,
Sól mineralna (fosforan trójwapniowy) – wpływająca pozytywnie na stan kości oraz uzębienia,
Krzemionka – pomaga usunąć nadmiar wody z organizmu,
Bezglutenowa maltodekstryna – stanowi naturalny słodzik o małej ilości kalorii, pozyskuje się ją z ziemniaków, zbóż, kukurydzy.

Opinie internautów

Choć chciałoby się wierzyć, że Nidora jest idealnym rozwiązaniem, które może pomóc w odchudzaniu, opinie zdają się temu przeczyć. Producent zachwala ją na swoich ulotkach i stronie internetowej, jednak część opinii o tabletkach jest odmienna. Tym, co jest im zarzucane, jako główna wada jest niska bądź zupełnie nieistniejąca skuteczność. Suplement jest przyjmowany w określonym celu, po to został kupiony, lecz duża liczba oczekujących na efekty nie zaobserwowała szczególnej zmiany. Ci, którym się udało podkreślają, że zamiast 10 kg w miesiąc udało im się zrzucić zaledwie 4 kg (w znacznie dłuższym okresie). Dodatkowo po zaprzestaniu stosowania Nidory niemal od razu pojawił się efekt jojo. Wielu użytkowników przyznało, że mogłoby zgodzić się na niskie efekty wagowe, jednak pod warunkiem, że suplement gwarantowałby zachowanie uzyskanej wagi po zakończeniu kuracji.

Efekty stosowania Nidory

Nidora reklamowana jest jako skuteczny środek na uzyskanie wymarzonej wagi i figury. Jednak opinie użytkowników dowodzą, że nie jest to środek, który przynosi bardzo dobre efekty. Schudnięcie jest łutem szczęścia – jednej osobie uda się zrzucić kilka kilo (ale nie podawaną przez producenta ilość), innej nie. Zdarza się nawet, że podczas przyjmowania tabletek dochodzi do zwiększenia posiadanej masy ciała. Nie jest to efekt oczekiwany przez większość osób.

Co na odchudzanie zamiast Nidora?

efekty slimetrol opinie cena składJest wiele zamienników, jednak polecamy w tej chwili jedyny, sprawdzony suplement na odchudzanie o nazwie Slimetrol, o którym pisaliśmy już tutaj na łamach tego serwisu. Slimetrol to ciekawy produkt na odchudzanie, w ostatnim czasie jest on bardzo popularny i najlepiej opiniowany w internecie. Jego głównym składnikiem jest sinetrol, a także kofeina oraz wyciąg z guarany a także zielonej herbaty. Slimetrol niewiele kosztuje i jest pozytywnie opiniowany przez społeczność, lepiej niż Nidora. Więcej o jego działaniu oraz możliwość oryginalnego zakupu jest pod poniższym przyciskiem.

Sprawdź ofertę SLIMETROL na oficjalnej stronie producenta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.