Przejdź do treści

Novoslim – Opinie, Efekty, Skład, Cena i Gdzie Kupić?

efekty Novoslim i opinie suplement odchudzanie forum Kafeteria cena i gdzie kupić bez recepty

Wybór odpowiedniego preparatu na odchudzanie nie jest łatwe, jednak można ułatwić sobie drogę do udanego zakupu skutecznego produktu, który wspomógłby zrzucenie zbędnych kilogramów. W tej publikacji omówiony został jeden z dość popularnych swego czasu suplement, który przeznaczony jest dla osób chcących schudnąć bez wysiłku. Mowa o Novoslim – produkcie dostępnym od długiego czasu na polskim rynku nadal dostępnym do nabycia. Jego popularność z każdym miesiącem spada, jednak jest na tyle rozpoznawalnym preparatem, by go zrecenzować w tym artykule. Poznamy więc takie kwestie jak jego efekty, które powinniśmy oczekiwać po jego suplementacji a także skład oraz opinie, zazwyczaj zaczerpnięte z zewnętrznych serwisów internetowych, często dostępnych na portalach społecznościowych a także blogach i forach dyskusyjnych, głównie na forum Kafeteria ale i innych. Oczywiście w tej recenzji dostępne są inne omówione kwestie na temat produktu takie jak jego ewentualne skutki uboczne oraz odpowiednie dawkowanie, jego cena oraz dane gdzie kupić suplement. Czy preparat Novoslim jest skuteczny na odchudzanie? Warto już teraz zapoznać się z recenzją na temat tego suplementu i dowiedzieć się o nim nieco więcej.


Ranking Tabletek na Odchudzanie - Lipiec 2020r

Ostatnia aktualizacja rankingu: 05.06.2023

Skład Novoslim

Zawsze przed zakupem warto poznać skład produktu, dlatego też poniżej opublikowaliśmy ogólny spis składników z których się składa ten preparat, a jest ich wystarczająco dużo, jednak czy pomogłyby one w odchudzaniu przy suplementacji? Jego skład w formie ogólnej dostępny jest poniżej:

 • L-karnityna.
 • Ekstrakt z guarany.
 • Ekstrakt z zielonej herbaty.
 • Ekstrakt garcynii kambodżańskiej.
 • Ekstrakt morszczynu pęcherzykowatego.
 • Ekstrakt nasion białej fasoli.
 • Ekstrakt pieprzu czarnego.
 • Ekstrakt Yerma Mate.
 • Imbir.
 • L-tyrozyna.
 • Izoflawony sojowe.
 • Chlorek choliny.
 • Pieprz kajeński.
 • Chrom.

Oczywiście pełny skład powinniśmy znaleźć na oficjalnej stronie producenta, również w opakowaniu suplementu gdzie powinna być zawarta ulotka na temat składników i wielu innych szczegółów. W razie wątpliwości dotyczących składu warto skonsultować się z lekarzem.

Efekty Novoslim

Preparat poprzez swoje właściwości ma w szczególności za zadanie wspomóc nas w procesie odchudzania, który można go przyjąć jako dość trudny i czasochłonny, dlatego też producent wypuścił swój produkt by mógł on nieco ułatwić i skrócić czas odchudzania. Co jeszcze powinniśmy od niego oczekiwać? Zapoznajmy się z poniższymi efektami, które opublikował producent na stronie.

 • Spalanie zbędnego tłuszczu.
 • Przyspieszenie metabolizmu.
 • Ograniczenie apetytu.
 • Wspomaganie procesu trawienia.
 • Ograniczenie tempa wchłaniania cukrów.

Czy powyższe efekty naprawdę można osiągnąć? Aby sprawdzić jego możliwą skuteczność przed zakupem i upewnić się co do jego faktycznych efektów można zapoznać się (a nawet trzeba) z opiniami osób, które miały już okazję sprawdzić omawiany suplement na odchudzanie.

Opinie Novoslim

Jak już zdążyliśmy się dowiedzieć, recenzowany preparat dostępny jest na polskim rynku już od długiego czasu, wystarczającego na zebranie i podsumowanie wypowiedzi z każdego okresu. Na ich podstawie już teraz można dowiedzieć się, że odkąd suplement ten jest dostępny na polskim rynku, jego działanie nie zmieniło się, jednak na jego niekorzyść, ponieważ preparat Novoslim w większości posiada negatywne opinie co do jego działania w roli głównej. Wśród komentarzy praktycznie większość brzmi dość negatywnie na jego temat, co niestety może świadczyć o faktycznej nieopłacalności jego zakupu. Wiele osób nie jest zadowolonych z jego skuteczności oraz wysokiej ceny, nieadekwatnej do jakości. Inną podstawą nieprzychylnych wypowiedzi jest słaby kontakt z producentem. Oczywiście wiele tych opinii dostępnych jest w internecie, głównie na forach dyskusyjnych, blogach oraz portalach społecznościowych, dlatego ich wyszukanie nie powinno być problemem nawet dla osoby nie obeznanej z komputerem i wyszukiwaniem informacji w internecie.

Skutki uboczne Novoslim

Przy zapoznaniu się z opiniami osób, które miały okazję sprawdzić omawiany suplement nie odnaleziono informacji na temat skutków ubocznych, jakoby występowały w ich przypadkach. Warto jednak już teraz zapoznać się z opinią lekarza lub farmaceuty w przypadku pewnych wątpliwości w tej kwestii. Należy wiedzieć, że produkt ten przeznaczony jest dla osób dorosłych, dlatego przyjmowanie go przez dzieci nie jest zalecane, również dla kobiet będących w okresie ciąży oraz w trakcie karmienia piersią a także dla osób uczulonych na którykolwiek ze składników w omawianym suplemencie. Warto również na samym końcu dodać, iż produkt zawiera soję co może być istotną informacją.

Dawkowanie Novoslim

Recenzowane tabletki należy stosować 2 razy dziennie po jednej kapsułce. Producent zaleca kurację przez minimum 2-3 miesiące co jest dość długim okresem. Warto również wiedzieć na temat przechowywania suplementu parę istotnych informacji, ponieważ jako, że kwestia ta została pominięta przez producenta (lub po prostu opublikowana w ciężko niedostępnym miejscu na stronie) zwykle producenci innych suplementów zalecają przechowywanie swojego preparatu w suchym i zacienionym miejscu z dala od dzieci. Być może w przypadku omawianego suplementu na odchudzanie Novoslim są podobne zalecenia, co jest dość istotne, ponieważ odpowiednie przechowywanie produktu ma wpływ na efektywność suplementacji.

Cena Novoslim

Jak już wiemy, cena omawianego suplementu nie jest niska. Preparat ten kosztuje 79 złotych, jednak jako iż producent zaleca aż 3 miesiące kuracji, faktyczny koszt suplementacji jest o wiele większy, bo zwiększa się 3krotnie (1 opakowanie suplementu zawiera 60 kapsułek).

Gdzie kupić Novoslim

Omawiany preparat dostępny jest bez recepty, jednak jego nabycie w chwili obecnej nie jest dostępne w aptekach. Jest to troszkę uciążliwe dla pewnej grupy ludzi, zwłaszcza starszej, ponieważ jego zakup możliwy jest wyłącznie przez internet na oficjalnej stronie producenta. Z uwagi na w większości przypadków negatywne opinie w sieci dotyczące omawianego produktu, jego zakup może okazać się nietrafną inwestycją. W chwili obecnej ryzyko nieudanej kuracji tego suplementu jest dość wysokie.

Co na odchudzanie zamiast Novoslim?

efekty slimetrol opinie cena składJest wiele zamienników, jednak polecamy w tej chwili jedyny, sprawdzony suplement na odchudzanie o nazwie Slimetrol, o którym pisaliśmy już tutaj na łamach tego serwisu. Slimetrol to ciekawy produkt na odchudzanie, w ostatnim czasie jest on bardzo popularny i najlepiej opiniowany w internecie. Jego głównym składnikiem jest sinetrol, a także kofeina oraz wyciąg z guarany a także zielonej herbaty. Slimetrol niewiele kosztuje i jest pozytywnie opiniowany przez społeczność, lepiej niż Novoslim. Więcej o jego działaniu oraz możliwość oryginalnego zakupu jest pod poniższym przyciskiem.

Sprawdź ofertę SLIMETROL na oficjalnej stronie producenta

1 komentarz do “Novoslim – Opinie, Efekty, Skład, Cena i Gdzie Kupić?”

 1. Kojarzę ten suplement, z tego co pamiętam brałam go 2 lata temu bez efektów. Cena chyba na takim samym poziomie, a więc za wysoka. Sprawdzam teraz jego opinie i widzę, że nic się nie zmieniło. Wiele osób nie jest zadowolonych z działania tego preparatu, nic dziwnego w sumie. Dowiedziałam się, że z taki składem to dziwne, że to istnieje. Jest poprostu za słaby, tak mi powiedziała koleżanka która jest lekarzem we Wrocławiu. Mnie to w sumie nie dziwi, wiele jest takich preparatów jak ten, które zwykle nie działają jak trzeba, więc łatwo się nabrać i zaprzepaścić pieniądze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.