Przejdź do treści

O nas

Nasz zespół redaktorów i autorów stara się publikować artykuły zgodnie z rzetelnym źródłem informacji. Jesteśmy ludźmi, którzy pragną dzielić się swoją wiedzą z innymi za pomocą tej strony. Poruszane są więc interesujące wątki z tematyki odchudzania, dietetyki czy też kosmetyki i innych dziedzin.

Nasz cel

Jesteśmy ludźmi, którzy swoją nabytą wiedzą pragną przekazać również innym zainteresowanym osobom. Nasze źródła artykułów starają się być rzetelne i sprawdzane pod okiem specjalistów. Dzięki przekazywaniu rzetelnych informacji bierzemy udział w uświadamianiu naszej społeczności.

Nasza praca jest ceniona przez wiele osób. Staramy się publikować tylko i wyłącznie artykuły naprawdę przydatne. Znajdziesz tu szczegóły dotyczące sprawdzonych produktów a także ich recenzje i opinie nie tylko specjalistów, ale i zwykłych zainteresowanych.
Nasza ekipa autorów jest otwarta na pytania i współpracę. W każdej chwili możliwy jest kontakt z nami i dyskusja, również poprzez adres email: [email protected]

 

Gabriela Czarnota

Gabriela Czarnota

Psychoterapetka i psychodietetyk oraz trener personalny. Była studentka na SWPS. Zainteresowana tematyką odchudzania. Właścicielka strony Dobretabletki.pl oraz współwłaścicielka serwisu z opiniami i recenzjami PoznajmyOpinie.pl. Miłośniczka zwierząt i zdrowego stylu życia. Szczęśliwa żona oraz przyszła mama.

 

 

Aleksandra Laskowska

Aleksandra Laskowska

Psychoterapeutka i dietetyk. Ukończyłam Uniwersytet Jagielloński. Zdrowy tryb życia oraz medycyna naturalna to zaledwie kilka zainteresowań. Honorowy dawca krwi i była uczestniczka maratonów. Współwłaścicielka portalu DobreTabletki.pl. Tworząc publikacje łącze swoje zainteresowania.

 

 

Agnieszka Łabno

Agnieszka Łabno

Seksuolog i psychoterapeutka. Była absolwentka Technologii Żywności i Żywienia Człowieka. Ukończyłam wiele kursów związanych ze zdrowym odżywianiem. Miłośniczka książek i poszerzania wiedzy w zakresie dietetyki i odchudzania. Jestem autorką wielu publikacji. Lubię dzielić się doświadczeniami jak i interesującymi źródłami informacji.