Przejdź do treści

Olay Total Effects

krem przeciwzmarszczkowy Olay Total Effects forum opinie kafeteria i komentarze i skutki uboczne

Jedną z branż, która obok informatyki i robotyki ma w XXI wieku szansę na największy rozwój jest tzw. hair&beauty. To nic innego, jak rynek kosmetyczny – obszar działań i sprzedaży produktów mających na celu ułatwianie ludziom dbania o ich wygląd. Jego rozkwit spowodowany jest dwoma czynnikami. Pierwszym z nich jest fakt, że w dzisiejszych czasach nie tylko kobiety jak miało to miejsce dawniej, ale coraz częściej i mężczyźni zaczynają przykładać należytą wagę do swojej aparycji. Druga sprawa wiąże się z galopującym postępem techniki. Kiedyś, gdy panie chciały zatroszczyć się o wygląd, zazwyczaj uciekały się do różnego rodzaju „domowych metod” upiększania ciała. Dzisiaj, kiedy nauka notuje widoczny progres we wszystkich gałęziach, koncerny drogeryjne wręcz prześcigają się w opracowywaniu nowych, chemicznych oraz opartych na naturalnych składnikach formuł mających za zadanie pomagać wszystkim chcącym skorygować niedoskonałości swej powierzchowności.  Jednym z problemów, z jakim w zakresie urody zmagają się kobiety są zmarszczki, czyli pofałdowania skóry twarzy występujące zazwyczaj w dojrzałym oraz podeszłym wieku. Nie oznacza to jednak, że coraz powszechniejsze kosmetyki przeciwzmarszczkowe są adresowane wyłącznie do dam, które ukończyły 30 i więcej lat. Dostępne na dzisiejszym rynku kremy przeciwzmarszczkowe charakteryzują się wielopłaszczyznowym oddziaływaniem. Posiadają m.in. właściwości lecznicze, ponieważ wiele z nich zawiera witaminy. Przeciwdziałają także zmianom trądzikowym będącym domeną młodych kobiet. Przedstawiciele przedsiębiorstw kosmetycznych. wiedzą o tym wszystkim i starają się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom konsumentek. Powstaje więc coraz więcej preparatów na zmarszczki, m.in.  nawilżający krem na dzień SPF 15 od firmy Olay z linii Total Effects pozwalającej zwalczyć 7 oznak starzenia się skóry. Czy warto go nabyć?

Co zawiera ten krem przeciwzmarszczkowy?

Posiada on filtr SPF 15 o szerokich właściwościach, rekomendowany przez dermatologów jako odpowiednie, codzienne zabezpieczenie przed promieniami UVB i UVA. Jego działanie porównuje się do parasola ochronnego, chroniącego cerę przed fotouczuleniami, poparzeniami, przebarwieniami, pękaniem naczynek czy nadmiernym rogowaceniem. Jest on aktywny w 7 płaszczyznach, jakimi są:

– minimalizacja linii: niweluje powstawanie płytkich i głębokich zmarszczek,
– odżywcze nawilżenie: dla świetlistego blasku,
– podkreślenie kolorytu: wyrównuje barwę oraz redukuje pojawianie się przebarwień,
– delikatna eksfoliacja: wygładza i wyrównuje nierówności na skórze,
– zmniejsza ilość występujących porów,
– zawiera antyoksydanty,
– nawilża i sprawia, że skóra jest bardziej napięta.

Cena Olay Total Effects SPF-15

Koszty związane z zakupem kremu są zróżnicowane ze względu na to, gdzie zamierzają Państwo go nabyć. Można to zrobić w sklepach, drogeriach i aptekach stacjonarnych bądź też on-line za pośrednictwem strony internetowej producenta czy popularnego serwisu Allegro już od około 30 złotych. W niektórych punktach sprzedaży jego cena osiąga wymiar 50 złotych.

Opinie o kremie przeciwzmarszczkowym

Użytkowniczki substancji od marki Olay mają o niej w większości dobre zdanie. Doceniają ją, bo ich zdaniem łatwo się nakłada i rozprowadza po twarzy, a także szybko w nią wchłania. Zwracają również uwagę na fakt, że krem się nie roluje ani nie zatyka porów. Ponadto doceniają go za przyjemny zapach, którym się charakteryzuje. Według nich, plusem kosmetyku przeciwzmarszczkowego jest też jego wyposażone w pompkę opakowanie, które pozwala na wygodne użytkowanie środka, a także cechująca go lekka i nietłusta konsystencja. Podkreślają one, że specyfik fantastycznie spełnia swoje zadanie jako baza pod make-up. Jedyne minusy, na jakie wskazały konsumentki kremu to dość wysoka cena jego dystrybucji oraz to, że w ich mniemaniu dobrze sprawdza się on jedynie w przypadku skóry normalnej. Sądzą, że wrażliwą może podrażniać.

Podsumowanie

Chociaż opinie na temat przeciwzmarszczkowego kremu na dzień od kosmetycznego potentata, przedsiębiorstwa Olay są podzielone, my jednak polecamy go. W naszym mniemaniu jest on dobrym produktem, mimo, że jak twierdzą jego użytkowniczki nie wyróżnia się niczym specjalnym na tle innych specyfików tego rodzaju. Panie, które go wypróbowały, mówią o wysokiej cenie preparatu. Naszym zdaniem wcale nie wyróżnia się ona spośród kosztów związanych z zakupem innych substancji z tej grupy. Zarzut, że krem nie nadaje się dla cery wrażliwej można równie łatwo zneutralizować. Może jest to prawdą, lecz oznacza tylko tyle, iż trzeba wiedzieć, jak  i kiedy go stosować.
[toggle title=”Podobne publikacje:”]

Limace – najnowsze opinie kremu

[/toggle]


krem przeciwzmarszczkowy Olay, specyfik przeciwzmarszczkowy Olay, środek przeciwzmarszczkowy Olay, produkt przeciwzmarszczkowy Olay, kosmetyk przeciwzmarszczkowy Olay, serum przeciwzmarszczkowe Olay, najlepszy krem przeciwzmarszczkowy, preparat przeciwzmarszczkowy Olay, krem na zmarszczki Olay, specyfik na zmarszczki Olay, środek na zmarszczki Olay, produkt na zmarszczki Olay, preparat na zmarszczki Olay, serum na zmarszczki Olay, krem pod oczy Olay, kremy pod oczy, serum pod oczy Olay, dobry krem przeciwzmarszczkowy, najlepszy krem pod oczy, dobry krem pod oczy, preparat pod oczy Olay, dobre serum pod oczy, kremy przeciwzmarszczkowe, krem przeciwzmarszczkowy pod oczy Olay, krem do twarzy Olay, dobry krem na zmarszczki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.