Przejdź do treści

Perle Bleue Active Retention Age

krem przeciwzmarszczkowy Perle Bleue Active Retention Age forum kafeteria skutki uboczne cena i allegro

Chyba nie ma na świecie kobiety, która mogłaby  z czystym sumieniem powiedzieć, że nigdy nie podejmowała żadnych działań w celu poprawienia swojego wyglądu. Kobiety (a coraz częściej i mężczyźni) w każdym wieku są mniej lub bardziej zainteresowane dbaniem o swój wygląd. Gdy osiągają one pewną granicę wieku – jest ona uzależniona od indywidualnych cech danego organizmu, ale przeważnie wynosi od 25 do 40 lat, zaczynają być prześladowane przez dosyć powszechny problem, jakim są zmarszczki. To nic innego, jak występujące na skórze twarzy fałdki będące oznaka przekwitania, czyli postępującego procesu starzenia. Z popularności tego rodzaju niedoskonałości cery zdają sobie sprawę wszyscy. A już na pewno przedsiębiorstwa kosmetyczne, które ciągle opracowują innowacyjne, bazujące na składnikach chemicznych lub też roślinnych receptury kremów przeciwzmarszczkowych. Są one dedykowane nie tylko dla dojrzałych pań, ponieważ oprócz podstawowych właściwości częstokroć charakteryzują się także działaniem leczniczym, pomagają walczyć z trądzikiem, który jak wiadomo jest przede wszystkim domeną młodych osób, a niektóre nawet działają przeciwzapalnie. Jednym z obecnych na drogeryjnym rynku produktów tego rodzaju jest produkt od firmy Perle Bleue, Active Retention Age. Czy jest on wart swojej ceny?

Skład kremu przeciwzmarszczkowego

krem Perle Bleue Active Retention AgeW pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na fakt, że środek od Perle Bleue to nie pojedynczy specyfik a zestaw. Znajduje się w nim krem na dzień, a także serum Clotho Gen. Podstawowe elementy zawarte w kremie na dzień to Kompleks Dermcom, czyli krokus i akacja senegalska, zwany też „eliksirem młodości”, którego zadaniem jest regeneracja komórek skóry, a tym samym stymulacja odwrócenia procesu starzenia się. Ponadto, krokus odznacza się oddziaływaniem antybakteryjnym, odmładza skórę i odżywia ją, co powstrzymuje jej przesuszenie oraz wytwarzanie się kolejnych zmarszczek. Następny składnik to znany i znajdujący się w zdecydowanej większości kremów tego typu kolagen, powodujący wygładzanie skóry i nadający jej sprężystości, a także głęboko nawilżający, co ostatecznie pozwala na osiągnięcie rezultatu odmłodzenia cery. Składnik ten występuje naturalnie w skórze, jednakże z wiekiem jest go coraz mniej, a recenzowany krem przeciwzmarszczkowy pomaga uzupełnić jego niedobór. W zawartości substancji znajdziecie Państwo również robinię akacjową, która ma za zadanie wspomagać proces odnowy skóry wraz jednoczesnym ułatwianiem jej odzyskiwania blasku i witalności. Inne składowe preparatu to olej makadamia, estry jojoby czy olej z szałwii hiszpańskiej. Tak jak pozostałe elementy specyfiku, zmniejszają one ilość zmarszczek, nawilżają i odżywiają stopniowo starzejącą się skórę dodając jej tym samym młodszego i bardziej promiennego wyglądu. Dodatkowe właściwości tych składników to polepszanie kolorytu skóry oraz eliminacja przebarwień. Oprócz kremu, zestaw od Perle Bleue zawiera także serum Clotho Gen – ampułkę z ekstraktem z alpejskiej rośliny algi śnieżnej. Połączeniu kremu i serum pozwala na jeszcze głębsze wnikanie substancji w skórę, co wzmacnia jej działanie. Zaś rozdzielenie tych dwóch czynników daje jego użytkowniczkom możliwość wyboru – do kremu można stopniowo dodawać większą ilość serum, lub też punktowo nanosić na skórę jedynie serum bez dodatku kremu. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb.

Gdzie i w jakiej cenie kupić ten krem przeciwzmarszczkowy?

Active Retention Age podobnie jak inne środki tego typu można nabyć zarówno stacjonarnie jak i przez Internet. Jest on dostępny w wielu lokalnych aptekach i drogeriach, a także na aukcjach organizowanych przez platformy Allegro czy Ceneo. Jednak najbezpieczniej zakupić go na stronie WWW producenta, gdzie chociaż jest relatywnie drogi ( w promocji kosztuje 237 złotych) to jednak istnieje gwarancja jego oryginalności.

Opinie o kosmetyku

Dystrybutor kremu, Perle Bleue zapewnia o jego skuteczności dającej się zaobserwować już w ciągu 4 tygodni. Fakt ten potwierdza aż 90% konsumentek kremu. Pozytywne opinie o produkcie dochodzą również ze środowiska lekarzy zajmujących się medycyną estetyczną. Doceniają oni specyfik za nietypowe połączenie w nim 2 elementów – kremu oraz serum. Ich zdaniem, dzięki takiej kombinacji preparat doskonale sprawdzi się w przypadku każdej skóry – nawet tej wrażliwej. Zniechęcać może wyłącznie jego wysoka cena.

Podsumowanie

Zbierając w jedną całość głosy specjalistów i przeciętnych użytkowniczek kremu Active Retention Age produkowanego przez drogeryjnego potentata przedsiębiorstwo, Perle Bleue, nie pozostaje nam nic innego, jak tylko zarekomendować krem kobietom w każdym wieku bez względu na to, jaki rodzaj cery posiadają.
[toggle title=”Podobne artykuły:”]

Limace opinie kremu na zmarszczki

[/toggle]


krem przeciwzmarszczkowy Perle Bleue, specyfik przeciwzmarszczkowy Perle Bleue, środek przeciwzmarszczkowy Perle Bleue, produkt przeciwzmarszczkowy Perle Bleue, kosmetyk przeciwzmarszczkowy Perle Bleue, serum przeciwzmarszczkowe Perle Bleue, najlepszy krem przeciwzmarszczkowy, preparat przeciwzmarszczkowy Perle Bleue, krem na zmarszczki Perle Bleue, specyfik na zmarszczki Perle Bleue, środek na zmarszczki Perle Bleue, produkt na zmarszczki Perle Bleue, preparat na zmarszczki Perle Bleue, serum na zmarszczki Perle Bleue, krem pod oczy Perle Bleue, kremy pod oczy, serum pod oczy Perle Bleue, dobry krem przeciwzmarszczkowy, najlepszy krem pod oczy, dobry krem pod oczy, preparat pod oczy Perle Bleue, dobre serum pod oczy, kremy przeciwzmarszczkowe, krem przeciwzmarszczkowy pod oczy Perle Bleue, krem do twarzy Perle Bleue, dobry krem na zmarszczki

1 komentarz do “Perle Bleue Active Retention Age”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.