Przejdź do treści

Slim Fast – Opinie, Efekty, Skład, Cena i Gdzie Kupić?

koktajl odchudzającyt Slim Fast opinie oraz cena i skład

Wiele preparatów na odchudzanie jest dostępnych w formie tabletek. W tej recenzji wyszliśmy nieco poza schemat i zrecenzowaliśmy mało popularny, ale jednak znany koktajl odchudzający Slim Fast, który dostępny jest do nabycia od dość długiego czasu w niezmienionej postaci, dostępny w różnych smakach: waniliowym, truskawkowym, bananowym, czekoladowym oraz karmelowym w proszku. Według producenta jest on dość bezpiecznym i smacznym koktajlem, który można stosować bez obaw o zdrowie naszego organizmu. W tej recenzji zostały omówione takie kwestie jak efekty oraz skład recenzowanego koktajlu oraz jego opinie dostępne z sieci z różnych stron internetowych, for dyskusyjnych jak przykładowo forum Kafeteria oraz portali społecznościowych i oczywiście z blogów. Nie mniej ważnymi kwestiami o których wspomniano w publikacji są jego ewentualne skutki uboczne, odpowiednie dawkowanie oraz informacje o cenie i szczegóły o sposobach nabycia omawianego suplementu. Czy warto kupić koktajl na odchudzanie Slim Fast? Aby zminimalizować ryzyko nieudanego zakupu warto zapoznać się z poniższą recenzją już teraz.


Ranking Tabletek na Odchudzanie - Lipiec 2020r

Ostatnia aktualizacja rankingu: 05.06.2023

Skład Slim Fast

Przed zakupem interesującego nas preparatu na odchudzanie zwykle zapoznajemy się z listą składników z których się składa produkt. W przypadku omawianego koktajlu również warto zapoznać się z jego składem, ponieważ może on zawierać niebezpieczne alergeny dla pewnej grupy osób, dlatego też w razie wątpliwości zaleca się konsultację z lekarzem lub farmaceutą jeszcze przed suplementacją. W chili obecnej omawiany proszek koktajlu składa się z poniższych składników:

 • Witamina C, D, E, A, B1, B6, B12.
 • Ryboflamina.
 • Niacyna.
 • Kwas foliowy.
 • Biotyna.
 • Wapń.
 • Fosfor.
 • Żelazo.
 • Magnez.
 • Cynk.
 • Jod.
 • Potas.
 • Miedź.
 • Selen.
 • Mangan.
 • Sód.

Oczywiście powyższy skład przedstawiony jest w formie ogólnej, dlatego też by zapoznać się ze szczegółowym składem warto odwiedzić stronę producenta lub też zapoznać się ze specjalną ulotką suplementu.

Efekty Slim Fast

Przeznaczeniem omawianego preparatu jest wspomaganie procesu odchudzania poprzez spożywanie smacznego koktajlu odchudzającego, co może być ciekawszą formą suplementacji niż w przypadku dawkowania tabletek czy też kapsułek. Ich stosowanie zwykle jest szybkie, jednak znajdują się również osoby, które chciałyby nieco urozmaicić stosowanie wspomagaczy. Tak czy inaczej głównymi efektami, które powinniśmy oczekiwać (według producenta) mają być szybsze spalanie tkanki tłuszczowej, pielęgnacja bakteryjnej flory jelit, przyspieszenie metabolizmu oraz zmniejszenie apetytu na zbędne posiłki. Czy takie efekty są możliwe do osiągnięcia za pomocą omawianego koktajlu?

Opinie Slim Fast

Przez to, iż omawiany koktajl na odchudzanie dostępny jest od dość długiego czasu jego opinie są na tyle liczne, by móc na ich podstawie wyciągnąć odpowiednie podsumowanie. Niestety w chwili obecnej większość opinii o Slim Fast jest negatywnych. Wiele osób skarży się na słabą skuteczność koktajlu odchudzającego, a także na jego nieco zawyżoną cenę i trudność dostępu, ponieważ jego zakup nie jest możliwy w Polsce, a głównie z Wielkiej Brytanii. Wiele wypowiedzi można odnaleźć na serwisach internetowych a także na forach dyskusyjnych oraz portalach społecznościowych.

Skutki uboczne Slim Fast

Jako, iż jest to tylko koktajl może wydawać się, iż jego stosowanie nie powinno powodować niebezpiecznych dolegliwości. W chwili obecnej (czyt. w chwili publikacji tej recenzji) nie odnaleziono przykrych efektów ubocznych na podstawie opinii. Jest to dobra wiadomość, jednak warto pamiętać, iż producent wystosował pewne zalecenia co do środków ostrożności. Nie zaleca się stosowania omawianego koktajlu odchudzającego w przypadku wrażliwości na którykolwiek ze składników. W krótkiej informacji można wyczytać także: „Młodzież, kobiety w ciąży oraz w okresie laktacji a także osoby przyjmujące regularnie leki powinny określić indywidualny plan diety z lekarzem lub dietetykiem. Dotyczy to również osób, chcących stracić ponad 20% masy swojego ciała”. Jest to dość ważna informacja. W przypadku wątpliwości co do omawianego preparatu warto skonsultować się przed jego zakupem z lekarzem lub farmaceutą.

Cena Slim Fast

Omawiany suplement dostępny jest w cenie 77,39 zł. Wiele opinii jednak wskazuje, iż cena ta jest nieco za wysoka, a więc jego koszt może być nieadekwatny do jakości omawianego koktajlu przeznaczonego na odchudzanie.

Gdzie kupić Slim Fast

Recenzowany suplement jest dostępny bez recepty, jednak nie znajdziemy go w aptekach także internetowych. Prawdopodobnie jego zakup dostępny jest drogą internetową poprzez m.in. zakup na stronie producenta. Warto jednak się jeszcze raz zastanowić nad jego zakupem, ponieważ wiele opinii na temat omawianego koktajlu jest negatywnych.

Co na odchudzanie zamiast Slim Fast?

efekty slimetrol opinie cena składJest wiele zamienników, jednak polecamy w tej chwili jedyny, sprawdzony suplement na odchudzanie o nazwie Slimetrol, o którym pisaliśmy już tutaj na łamach tego serwisu. Slimetrol to ciekawy produkt na odchudzanie, w ostatnim czasie jest on bardzo popularny i najlepiej opiniowany w internecie. Jego głównym składnikiem jest sinetrol, a także kofeina oraz wyciąg z guarany a także zielonej herbaty. Slimetrol niewiele kosztuje i jest pozytywnie opiniowany przez społeczność, lepiej niż Slim Fast. Więcej o jego działaniu oraz możliwość oryginalnego zakupu jest pod poniższym przyciskiem.

Sprawdź ofertę SLIMETROL na oficjalnej stronie producenta

1 komentarz do “Slim Fast – Opinie, Efekty, Skład, Cena i Gdzie Kupić?”

 1. Miałam kiedyś ten koktajl na odchudzanie i niestety, ale moje zdanie na jego temat nie jest dobre. Najbardziej się zawiodłam na skuteczności, jest zbyt mała a nie naciągnę prawdy, gdy powiem że jest praktycznie zerowa. Mogę tylko przyznać, że w smaku jest dośc dobry, miałam czekoladowy ale bez przesady, raczej za tą cenę nie oczekuje się pysznego koktajlu a skutecznego w odchudzaniu produktu. No cóż mogę napisać więcej, ja go wzięłam jako dietetyczny dodatek i w zasadzie oczekiwałam o wiele lepszych rezultatów, oczywiście zdawałam sobie sprawę że za jego pomocą nie schudnę w miesiąc pół tony, ale mimo to liczyłam że zrzucę te kilka kilogramów. Gdyby cena zeszła do 10 czy 15 złotych to bym była zadowolona, ale za prawie 80 złotych taki koktajl to w mojej opinii przesada.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.