Przejdź do treści

Subitramil – Opinie, Efekty, Skład, Cena i Gdzie Kupić?

suplement na odchudzanie Subitramil - opinie oraz efekty i skład

Preparat na odchudzanie Subitramil to środek dostępny w Polsce już od jakiegoś czasu, który nie jest zbyt popularny jednak już teraz warto o nim dowiedzieć się nieco więcej, tymbardziej przed jego zakupem. W tej publikacji suplement ten został zrecenzowany w przejrzysty i wyczerpujący sposób tak, aby móc dowiedzieć się na jego temat wiele istotnych szczegółów, takich jak ogólny i szczegółowy skład tego preparatu, jego ewentualne efekty podczas suplementacji a także opinie osób, które miały okazję sprawdzić ten produkt i podzielić się osobistymi wrażeniami podczas jego stosowania i nie tylko. Oczywiście w tej recenzji znajdziesz również niemniej istotne szczegóły takie jak odpowiednie dawkowanie, ewentualne skutki uboczne a także jego cena i informacje gdzie kupić recenzowany suplement. Czy warto kupić Subitramil na odchudzanie? Już teraz polecamy zapoznać się z recenzją na jego temat, która została podzielona na dość ważne rozdziały.


Ranking Tabletek na Odchudzanie - Lipiec 2020r

Ostatnia aktualizacja rankingu: 05.06.2023

Skład Subitramil

Omawiany suplement ma zawierać w sobie bezpieczne i naturalne składniki, idealnie dopracowanym pod względem chemicznym i biologicznym do walki z tłuszczem – tak twierdzi producent. W składzie ma zawierać takie składniki jak:

 • Fukoksantyna.
 • Kwas chlorogenowy.
 • Taraxacum officinale.
 • Chitosan.
 • Gurmar.
 • Synefryna.
 • 1,3,7-trimetyloksantyna.
 • Kapsaicyna.

Warto pamiętać, że suplement ten może zawierać niebezpieczne alergeny, dlatego też w przypadku wątpliwości co do składu tego preparatu zaleca się skonsultować z lekarzem lub farmaceutą. Szczegółowy skład powinien być dostępny w ulotce producenta.

Efekty Subitramil

Omawiany suplement ma wspomóc proces odchudzania poprzez swoje działania, takie jak:

 • Redukcja zapasowego tłuszczu.
 • Redukcja apetytu.
 • Spalanie kalorii oraz cukru.
 • Pobudzenie metabolizmu.
 • Redukcja poziomu cholesterolu.
 • Działania termogeniczne oraz lipolityczne.
 • Oczyszczanie organizmu (detoksykacja).

Więcej informacji na temat ewentualnych działań można odnaleźć na stronie producenta. Warto pamiętać, że działania suplementu Subitramil nie zostały potwierdzone, dlatego warto zachować dystans do tego typu informacji przynajmniej w obecnej chwili (tj. do dnia publikacji tego artykułu). W takim przypadku wiele informacji na temat jego efektów może być nieprawdziwych.

Opinie Subitramil

Recenzowany preparat dostępny jest od niedawna, praktycznie jest to nowy produkt dostępny w Polsce, dlatego lekkim utrudnieniem jest zdobycie informacji na jego temat od osób, które miały okazję go stosować. W chwili obecnej wiele opinii na temat Subitramil jest niestety negatywnych. Istnieje wiele powodów takiego stanu rzeczy, najczęściej negatywne wypowiedzi dotyczą słabej skuteczności, jednak zdarzają się również negatywne komentarze dotyczące zbyt wysokiej ceny, słabego kontaktu z producentem a także, co ciekawe jego suplementacji, bowiem kapsułki tego preparatu mają mieć nieprzyjemny posmak, co może nieco zmniejszyć wygodę jego dawkowania. Opinie te dostępne są zwykle na różnego rodzaju serwisach internetowych, portalach społecznościowych a nawet blogach, najczęściej jednak na forach dyskusyjnych, głównie forum Kafeteria.

Skutki uboczne Subitramil

Omawiany produkt ma być bezpieczny, jednak jego nieprawidłowa suplementacja wbrew zaleceniom producenta może powodować nieprzyjemne dolegliwości, nawet zagrażające życiu, dlatego w przypadku wątpliwości dotyczących tego suplementu zaleca się konsultację z lekarzem lub farmaceutą jak i stosowanie się do zaleceń producenta, które powinny być wyszczególnione w ulotce. Zwykle preparaty na odchudzanie przeznaczone są dla osób dorosłych a jego spożycie praktycznie zawsze nie jest zalecane przez kobiety będące w okresie ciąży oraz karmienia piersią o czym warto mieć na uwadze.

Dawkowanie Subitramil

W obecnej chwili brak informacji na temat odpowiedniego dawkowania suplementu Subitramil. Być może informacje te dostępne są w ulotce producenta w opakowaniu preparatu, jednak przed jego zakupem niema możliwości zapoznania się z powyższą kwestią, co śle świadczy o podejściu producenta do zainteresowanych tym preparatem.

Cena Subitramil

Wśród zebranych opinii można dowiedzieć się, iż suplement ten jest zbyt drogi. W chwili publikacji tej recenzji jego cena wynosi 97 złotych za 30 kapsułek, 147 złotych za 60 kapsułek lub aż 257 złotych otrzymując zaledwie 120 kapsułek.

Gdzie kupić Subitramil

Recenzowany preparat dostępny jest bez recepty, jednakże w chwili obecnej niemożliwy jest jego zakup w aptekach. Jego zakup dostępny jest wyłącznie na oficjalnej stronie producenta, co może być problemem dla starszy osób. Warto pamiętać, że w chwili obecnej (w chwili publikacji tej recenzji) wiele opinii na jego temat jest negatywnych, dlatego zakup tego produktu może być dość ryzykowny i nieopłacalny. Warto zainteresować się konkurencyjnymi środkami na odchudzanie przynajmniej w obecnej chwili.

Co na odchudzanie zamiast Subitramil?

efekty slimetrol opinie cena składJest wiele zamienników, jednak polecamy w tej chwili jedyny, sprawdzony suplement na odchudzanie o nazwie Slimetrol, o którym pisaliśmy już tutaj na łamach tego serwisu. Slimetrol to ciekawy produkt na odchudzanie, w ostatnim czasie jest on bardzo popularny i najlepiej opiniowany w internecie. Jego głównym składnikiem jest sinetrol, a także kofeina oraz wyciąg z guarany a także zielonej herbaty. Slimetrol niewiele kosztuje i jest pozytywnie opiniowany przez społeczność, lepiej niż Subitramil. Więcej o jego działaniu oraz możliwość oryginalnego zakupu jest pod poniższym przyciskiem.

Sprawdź ofertę SLIMETROL na oficjalnej stronie producenta

Więcej podobnych publikacji:

SlimBerry efekty i opinie

6 komentarzy do “Subitramil – Opinie, Efekty, Skład, Cena i Gdzie Kupić?”

 1. Jeżeli chodzi o opinie Subitramil to ja ich nie znalazłem. Środek ten mnie zainteresował jednak wolałbym poznać wypowiedzi osób, które miały już z nim jakieś doświadczenia. Trochę szkoda by było kupić coś, co nie działa i tracić czas. Zazwyczaj jestem ostrożniejszy jeżeli chodzi o takie środki, dlatego poczekam aż pojawią się nowe opinie na temat tego preparatu. Jestem ciekaw jak będą się prezentować, zwykle jak tak patrzyłem na konkurencyjne to tak kolorowo nie jest, dlatego mój rozum postanawia odczekać na jakieś wypowiedzi. Najbardziej zainspirował mnie jego skład, prezentuje się obiecująco. Przydałaby się jeszcze przedzakupowa ulotka z którą mógłbym się zapoznać. Zwykle w niej zawarte są dość ważne informacje w tym skutki uboczne mogące występować. No cóż, zobaczymy co będą ludzie pisać na jego temat, ale nie będe czekał dłużej niż miesiąć bo też szkoda mi czasu.

 2. Są opinie o subitramil, tylko trzeba je dobrze poszukać, ja je znalazłam i niestety już znalazły się pierwsze ofiary, które stosując go nie odczuły efektów nawet po dwóch tygodniach. Ostatnio nawet specjalnie na tej oficjalnej stronie Subitramil.com wystawiłam negatywną opinię i nie została ona opublikowana, więc pewnie przyjmują wybiórczo i tylko pozytywne komentarze, także już te podejście skłoniło mnie do porzucenia tego preparatu. Dobrze, że istnieje taka strona jak ta, gdzie mogę podzielić się opinią bez obaw o jakąś cenzurę czy cokolwiek. Szkoda się rozpisywać, nie warto i w sumie tyle. Znajdę coś innego na odchudzanie.

 3. Gdzie znajdę przydatne opinie o Subitramil? Rozumiem, że są to nowe tabletki na odchudzanie? Bo sprawdzam w sieci wypowiedzi dotyczące tego preparatu i nic sensownego nie mogę odnaleźć, dlatego chciałabym się zapytać tu i teraz. Czy stosował ktoś kapsułki na odchudzanie subitramil? Najbardziej mi zależy na szczegółach dotyczących tego czy naprawdę działa i jakie są efekty jego działania no i oczywiście informacje o skutkach ubocznych, bo na początku oczywiście bezpieczeństwo się liczy, na to stawiam.

  W sumie jak tak sprawdzam, to opinie już są jakieś wystawiony i wszystkie są negatywne. Trochę ubogo w powody, bo to najbardziej mi się liczy. Ciekawi mnie też czy efekt jojo jest zauważalny, bo tego chciałabym też uniknąć.

  Paula ja też kiedyś coś słyszałam o tym African Mango ale w porę zauważyłam, że to naciąganie więc nie kupiłam tamtego na szczęście. Właśnie dlatego jest problem na wybór odpowiedniego suplementu, bo wszędzie mogą naciągać na kasę. OStatnio też czytałam o tabletkach Slimetrol ze slinetrolem i się nawet troszkę przekonałam do nich widząc opinie na ich temat, ale narazie chciałabym się dowiedzieć o subitramil jak to z nim jest wkońcu. Jak będzie lipa to wezme jedno opakowanie slimetrolu dla testu i podzielę się uwagami.

 4. Ostatnio ktoś mi polecił w internecie Subitramil na odchudzanie, jednak mam pewne wątpliwości co do jego działania jak i skuteczności, ponieważ jego opinie praktycznie nie są dostępne w internecie, a ja nie kupuję tego typu preparatów bez zapoznania się z wypowiedziami innych osób, które miały by okazję już go stosować. Już kiedyś dałam się oszukać na African mango, które też jest dalej oferowane i z pewnością nadal nieskuteczne, bo czytałam że to oszustwo i naciąganie i sama się o tym przekonałam niestety. Tak więc póki nie będzie obiektywnych opinii o subitramil to nie biorę tego. Ogólnie zastanawiam się nad innymi preparatami, coś tam się rozglądam, ale jest spore ryzyko, że też mogę trafić na coś niefajnego, mało skutecznego. Mam do zrzucenia jakieś 5-8 kilogramów. Już mi na czasie nie zależy, bo nie zdąże. Spróbuję diet i siłowni, ale właśnie problem w tym, że nie mam za bardzo czasu na takie rzeczy stąd moje zainteresowanie tabletkami na odchudzanie. Coś za coś, tak czy inaczej czekam na opinie o Subitramil, które są obiektyne i wiarygodne.

 5. Nie używałam jeszcze i raczej nie mam zamiaru narazie kupować tego Subitramil, ze względu na dość sporą ilość negatywnych opinii w sieci. Zainteresował mnie najbardziej składem, ale nie znam się za bardzo, więc może to być tylko złudzenie dobrego składu.
  Natomiast co do tego zamiennika Slimetrol to nawet nawet… Czytałam wiele recenzji na jego temat i podsumowując obiektywner opinie można dojść do wniosku, że jest dość przychylnie odebranym preparatem przez innych ludzi. Chciałabym się dopytać o ten preparat, bo wydaje się być dobrym sposobem na odchudzanie. Stosował ktoś? Proszę o opinię, bo zależy mi na czasie. Chciałabym zrzucić kilka kilogramów, gdzieś tak z 10 bym chciała zrzucić tak żeby jeszcze zdążyć na wakacje 🙂 Swoją drogą fajna strona, znalazłam wiele ciekawych artykułów na interesująe tematy, które już zapisałam:) Jeszcze tylko o tym Slimetrolu bym chciała się dowiedzieć poza tą recenzją i będę zadowolona.

 6. Zauważyłam, że opinie na temat tego suplementu Subitramil są pisane przez jego producenta, dlatego odradzam zakup. W sieci brakuje obiektywnych opinii, chyba tylko ta recenzja jest najbardziej wiarygodna, bo reszta to albo pisze pozytywnie i naciąga prawdę pisząc, że jest to skuteczny suplement na odchudzanie, a inni piszą negatywnie by móc polecić własny środek.

  Nie polecam Subitramil, brakuje rzetelnych informacji na jego temat, w sumie mam wrażenie, że to zwykłe oszustwo. Mam nadzieje, że moja opinia się komuś przyda i uratuje wtopę pieniędzy w coś, co zapewne nie jest skuteczne. Osobiście stosowałam kiedyś inny preparat na odchudzanie o nazwie GM Forte który był skuteczny w moim przypadku, ale niewiem czy nadal jest on oferowany w Polsce i czy można go kupić. Najlepiej stosować dietę lub poprostu ćwiczyć przynajmniej na ten moment.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.